App Store Google Play

Дніпропетровщина отримала нового прокурора

16 Квітня 22:00
Дніпропетровщина отримала нового прокурора

У Дніпрі представили нового керівника прокуратури Дніпропетровської області – старшого радника юстиції 41-річного Олександра Панченка.

Представив колективу прокуратури Дніпропетровської області нового очільника заступник генерального прокурора Ігор Мустеца. Він наголосив на необхідності злагодженої та ефективної роботи всіх правоохоронних органів регіону.

У свою чергу, Панченко зазначив, що зосередить увагу на координації роботи правоохоронних органів області, а також на виконанні завдань на пріоритетних напрямах – боротьбі з корупцією, протидії злочинам у бюджетній сфері, а також припиненні тиску на бізнес.

Також колективу органів прокуратури Дніпропетровщини представили новопризначених заступників прокурора області Олену Курінну та Сергія Біжка.

Олександр Панченко, старший радник юстиції, працює в органах прокуратури з 2001 року. Обіймав керівні посади, у тому числі в апараті прокуратури області. Перед призначенням на посаду прокурора Дніпропетровської області був керівником Павлоградської місцевої прокуратури. 

Олена Курінна, старший радник юстиції, працює в органах прокуратури з 1996 року. Перед призначенням займала посаду начальника відділу ювенальної юстиції прокуратури області.

Сергій Біжко, старший радник юстиції, працює в органах прокуратури з 1998 року. Перед призначенням обіймав посаду першого заступника керівника Дніпропетровської місцевої прокуратури №4.
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...