App Store Google Play

Поліція шукає 2 мільйона, які завод Коломойського заплатив тюремникам за роботу ув’язнених

15 Квітня 13:00
Поліція шукає 2 мільйона, які завод Коломойського заплатив тюремникам за роботу ув’язнених

Поліція та прокуратура вважають, що посадовці ДП «Підприємство ДКВС України (№79)» та ДУ «Покровський виправний центр (№79)» не виплатили зарплатню робітникам, які утримуються в ДУ «Покровський виправний центр (№79)», праця яких використовувалась на контрагентському об`єкті ПАТ «Нікопольський завод феросплавів», і таким чином привласнили гроші, перераховані заводом за виконані роботи. Про це йдеться в ухвалах Кіровського райсуду м. Дніпро від 6 квітня, повідомляють "Наші гроші".

Слідчі встановили, що 2 січня 2018 р. «Покровський виправний центр (№79)» та ДП «Підприємство державної кримінально-виконавчої служби України (№79)» уклали договір щодо використання праці до вісімдесяти робочих із числа осіб, які утримуються в ДУ «Покровський виправний центр (№79)».

За виконання робіт з вибірки СШМ з січня по жовтень 2018 р.«Нікопольський завод феросплавів» Ігоря Коломойського перераховував 2,08 млн грн. на рахунок «Підприємства ДКВС України (№79)».

В свою чергу ДП «Підприємство ДКВС України (№79)» перераховувало 295,5 тис грн. ПАТ «Нікопольський завод феросплавів» за харчування робітників на території заводу.

У 2018 р. складений розрахунок заробітної плати до ДП «Підприємство ДКВС України (№79)» в сумі 1,13 млн грн. Факт прийому співробітників або факт трудових відносин для виконання умов договору із ПАТ «Нікопольський завод феросплавів» на державному підприємстві за цей період відсутній.

Розрахунок заробітної плати по сумам та прізвищам співпадає з відомостями нарахування заробітної плати ДУ «Покровський виправний центр (№79)», однак факт перерахування коштів заробітної плати на розрахунковий рахунок державної установи відсутній.

Суд надав слідчим доступ до документів про обставини та підстави залучення засуджених до суспільно-корисної праці, табелів обліку робочого часу та інших документів, що підтверджують виконання робіт засудженими, та іншої документації.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...