App Store Google Play

Лабораторія лікарні ім.Мечникова буде досліджувати всі випадки пневмоній в області на наявність COVID-19

13 Квітня 15:00
Лабораторія лікарні ім.Мечникова буде досліджувати всі випадки пневмоній в області на наявність COVID-19

Відтепер аналізи та перевірки на COVID-19 у випадку пневмоній в області досліджуватимуть в лікарні ім.Мечникова. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу обласної ради.

У лікарні готуються приймати близько 100 аналізів на добу. Лабораторія оснащена сучасним обладнанням за кошти обласного бюджету.

Мобільні бригади привозитимуть зразки і тести на ПЦР, так само, як і в обласний лабораторний центр. Спільна робота допоможе зробити більше досліджень та швидше виявити випадки захворювання на коронавірус.

Рішення оголосили під час відеоконференції із керівниками госпітальних баз, де знаходяться хворі із підтвердженим діагнозом COVID-19, а саме - Кривий Ріг, Кам’янське, Дніпро, Першотравенськ, Павлоград, Новомосковськ.

Спеціалісти обговорили лікування кожного пацієнта, у кого нині перебіг хвороби COVID-19 ускладнений пневмонією та узгодили протоколи їх лікування.

«Нині в області багато людей хворіють на пневмонії. Найчастіше захворювання викликають вірусні інфекції, але спричинити пневмонію може й COVID-19. Дуже важливо правильно визначити походження захворювання, аби вчасно надати людині допомогу та не допустити поширення коронавірусу, – зазначив головний лікар ОКЛ ім. Мечнікова Сергій Риженко. – У лабораторії медзакладу маємо усе необхідне обладнання для проведення ПЛР-досліджень. Поступово зможемо робити близько 200 тестів щодня».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...