App Store Google Play

Хто з дніпропетровських нардепів голосував за створення «закритих» міст і сіл

13 Квітня 20:00
Хто з дніпропетровських нардепів голосував за створення «закритих» міст і сіл

За законопроєкт № 3320 «Про внесення змін до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» сьогодні в цілому проголосували «За» – 332 народних депутати, «Проти» – 1, утрималось 29, не голосували 22, повідомляє видання Лица.

Так, відтепер та на період карантину місцевим органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування надано право «закривати» адміністративно-територіальні одиниці: області, райони, міста, райони в містах, селища і села.

Також їм дозволяється створювати контрольно-пропускні пункти, для чого залучати робітників, матеріально-технічні засоби та автомобілі підприємств всіх форм власності, проводити огляд речей, багажу, транспортних засобів та вантажів.

«…Створювати на в'їздах, виїздах на території карантину та окремих адміністративно-територіальних одиниць, що знаходяться на територій карантину, контрольно-пропускні пункти, залучати в установленому порядку для роботи в цих пунктах військовослужбовців, працівників, матеріально-технічні та транспортні засоби підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, частин та підрозділів центральних органів виконавчої влади, що реалізують державну політику у сферах оборони і військового будівництва, охорони громадського порядку», – йдеться, зокрема, у документі.

Наразі карантин введений на всій території України.

Законопроєктом передбачено, що особи з симптомами небезпечних інфекційних хвороб і особливо небезпечних інфекційних хвороб та хворі ними підлягають обов'язковій госпіталізації у спеціалізовані лікарні.

Також законопроєкт дозволяє обробку персональних даних без згоди особи:

– прізвища, ім’я, по батькові,

– дати народження,

– місця проживання,

– роботи (навчання),

– стану здоров’я,

– місця госпіталізації або самоізоляції.

«Протягом 30 днів після закінчення періоду встановлення карантину, такі дані підлягають знеособленню, а у разі неможливості знищенню», – записано у законопроєкті.

Всі 28 депутатів з тих 28-ми, які народилися, працювали або балотувалися до Верховної Ради від Дніпропетровської області, підтримали цей закон:

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...