App Store Google Play

Дніпро ОДА з 15 разу відправила наближеній фірмі тендер на ремонт дороги Красноіванівка – Саксагань

10 Квітня 17:00
Дніпро ОДА з 15 разу відправила наближеній фірмі тендер на ремонт дороги Красноіванівка – Саксагань

ДнОДА 13 разів через «відсутність потреби» відміняла тендери, де фірма Дубінських програла «Граніту-001»

10.04.2020   //   21 Переглядів

6 квітня Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації уклав договір з ТОВ «Будінвест інжиніринг» на капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення Красноіванівка – Саксагань вартістю 79,00 млн гривень. Про це повідомляється у системі «Прозоро».

У тендері приймали участь три компанії – окрім переможця також ТОВ «Елітмагістріль» та ТОВ «Граніт-001». Документи останнього відхили незважаючи на найнижчу пропозицію у зв’язку з невідповідністю тендерній документації.

Компанія «Граніт 001» 15 разів приймала участь у торгах  Департаменту ЖКГ Дніпропетровської облдержадміністрації, щоразу пропонуючи нижчу ціну за фаворита підрядів «Будінвест Інжиніринг». Але 13 разів вже після її перемоги замовник скасовував торги «у зв’язку з відсутністю подальшої потреби в закупівлі робіт». Ще 2 рази її документи були відхилені після розкриття цінових пропозицій, які були нижчі за лідера по підрядам «Будінвест інжиніринг».

Компанія «Будінвест інжиніринг» займає перше місце серед підрядників Дніпровського департаменту житлово-комунального господарства. З 2016-го року компанія виграла 175 тендерів  на загальну суму 3,59 млрд гривень.

У цьому тендері замовник приховав кошторисні ціни, які мають бути оприлюднені у «Прозорро», де мають бути вказані ціни на конкретний вид робіт та матеріали. Відтак неможливо порівняти ціни асфальту і будівельних матеріалів з ринковими.

Нині посадові особи компанії разом з чиновниками Департаменту фігурують у кількох кримінальних провадженнях розпочатих за підозрою у розкраданні бюджетних коштів. Зокрема, Державне бюро розслідувань підозрює посадових осіб компанії та Департаменту ЖКГ Дніпровської облдержадміністрації у змові з метою впровадження протиправної схеми з розкрадання та привласнення бюджетних коштів під час виконання підрядних робіт 2018-2019 років з будівництва та експлуатації автодоріг у Дніпропетровській області.

Дніпровський «Будінвест Інжиніринг» був заснований у 2015 році. Нині засновником і директором є Дмитро Літнарович, але раніше фірмою володіли Віталій Баранніков та Аркадій Масарський. Останній значився засновником ТОВ «Енергія ТМ», яке ЗМІ пов’язували із братами Дубинськими.

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...