App Store Google Play

У Дніпрі розпочато реалізацію проєкту моніторингу атмосферного повітря

9 Квітня 20:00
У Дніпрі розпочато реалізацію проєкту моніторингу атмосферного повітря

У Дніпрі розпочали реалізацію проєкту, який моніторитиме атмосферне повітря. Реалізація проєкту моніторингу у Дніпрі перебуває на початковому етапі. Наразі у місті є два пости, у планах – збільшити їх кількість. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Дніпровської міської ради.

Окрім цього, Дніпро співпрацює з КП «Центр екологічного моніторингу ДОР». Згідно з меморандумом, це підприємство надає дані із підконтрольних йому чотирьох постів по місту.

«До серпня 2020 основне завдання департаменту екологічної політики –створити програму державної системи моніторингу. Дніпропетровська область також цим займається. І вже після її створення буде загальнодержавна програма», – розповіла начальниця відділу екологічного контролю управління комунальної екології департаменту екологічної політики ДМР Тетяна Лєвачова.

Директор КП «Центр екологічного моніторингу ДОР» Андрій Сідєков розповів, що вони тісно співпрацюють з містом і планують провести роботу з пошуку розміщення нових стаціонарних станцій у Дніпрі.

«Цю роботу ми проводитимемо за допомогою референсної станції. Для цього торік була закуплена мобільна пересувна станція з високоточним обладнанням. Наразі дані з наших постів моніторингу атмосферного повітря виводяться в режимі реального часу на віджет, який можна розташувати на будь-якому сайті. Сам віджет та інструкцію з його застосування є на сайті ecomonitoring.info. Ще однією особливістю віджету є те, що якщо включена функція геолокації на гаджеті, то до нього автоматично підтягуються дані з найближчої станції», – зазначив Андрій Сідєков.

Начальник управління з питань екології Дніпропетровської обласної ради Олексій Ангурець розповів, що одним з основних завдань створення центру моніторингу за атмосферним повітрям – є співпраця з містами, які є найбільш антропогенно навантаженими.

«Саме до таких і належить Дніпро, а також Кривий Ріг. З Дніпром у нас підписана угода на співпрацю і завдяки цьому йде обмін даними, виїзд на замовлення фахівців департаменту та реагування на певні звернення мешканців. Така співпраця є досить важливою в аспекті створення системи моніторингу в області та напрацювання досвіду для розбудови загальнодержавної системи», – сказав Олексій Ангурець.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...