App Store Google Play

У Дніпрі розпочато реалізацію проєкту моніторингу атмосферного повітря

9 Квітня 20:00
У Дніпрі розпочато реалізацію проєкту моніторингу атмосферного повітря

У Дніпрі розпочали реалізацію проєкту, який моніторитиме атмосферне повітря. Реалізація проєкту моніторингу у Дніпрі перебуває на початковому етапі. Наразі у місті є два пости, у планах – збільшити їх кількість. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Дніпровської міської ради.

Окрім цього, Дніпро співпрацює з КП «Центр екологічного моніторингу ДОР». Згідно з меморандумом, це підприємство надає дані із підконтрольних йому чотирьох постів по місту.

«До серпня 2020 основне завдання департаменту екологічної політики –створити програму державної системи моніторингу. Дніпропетровська область також цим займається. І вже після її створення буде загальнодержавна програма», – розповіла начальниця відділу екологічного контролю управління комунальної екології департаменту екологічної політики ДМР Тетяна Лєвачова.

Директор КП «Центр екологічного моніторингу ДОР» Андрій Сідєков розповів, що вони тісно співпрацюють з містом і планують провести роботу з пошуку розміщення нових стаціонарних станцій у Дніпрі.

«Цю роботу ми проводитимемо за допомогою референсної станції. Для цього торік була закуплена мобільна пересувна станція з високоточним обладнанням. Наразі дані з наших постів моніторингу атмосферного повітря виводяться в режимі реального часу на віджет, який можна розташувати на будь-якому сайті. Сам віджет та інструкцію з його застосування є на сайті ecomonitoring.info. Ще однією особливістю віджету є те, що якщо включена функція геолокації на гаджеті, то до нього автоматично підтягуються дані з найближчої станції», – зазначив Андрій Сідєков.

Начальник управління з питань екології Дніпропетровської обласної ради Олексій Ангурець розповів, що одним з основних завдань створення центру моніторингу за атмосферним повітрям – є співпраця з містами, які є найбільш антропогенно навантаженими.

«Саме до таких і належить Дніпро, а також Кривий Ріг. З Дніпром у нас підписана угода на співпрацю і завдяки цьому йде обмін даними, виїзд на замовлення фахівців департаменту та реагування на певні звернення мешканців. Така співпраця є досить важливою в аспекті створення системи моніторингу в області та напрацювання досвіду для розбудови загальнодержавної системи», – сказав Олексій Ангурець.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...