App Store Google Play

Мерія Дніпра злила наближеній фірмі 80 мільйонів на монтаж люків, розлякавши інших строком оплати і досвідом

9 Квітня 16:00
Мерія Дніпра злила наближеній фірмі 80 мільйонів на монтаж люків, розлякавши інших строком оплати і досвідом

Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради 30 березня уклало угоду з ТОВ «Пентагон-ЮА» про поточний ремонт люків оглядових колодязів і камер підземних інженерних міських комунікацій на 79,90 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Цьогоріч встановлять 5 023 чавунні люки з бетонною вставкою без опорного кільця або з одним-двома опорними кільцями під навантаження 25 т чи 40 т по 15-17 тис грн. за люк.

У жовтні 2019 року ціна від цієї фірми для Департаменту складала 1619 тис грн. за люк.

Закупівлю провели за переговорною процедурою, бо торги двічі доводилось відміняли через нестачу учасників. На перші прийшов тільки «Пентагон-ЮА», на другі – ніхто.

Тендерна документація відмінених торгів і проект договору передбачали оплату протягом 120 робочих днів, тому неконкурентний договір з «Пентагон-ЮА» підписали саме з таким строком. Однак за день його зменшили додатковою угодою вчетверо – до 30 робочих днів.

Крім того, для участі у відмінених торгах вимагалось надати аналогічний договір, обсяг наданих послуг або виконаних робіт за яким був не менше 80% його вартості. При цьому замовник не вказав чітко, які договори вважатиме аналогічними. А підряди саме щодо «поточного ремонту люків оглядових колодязів і камер підземних інженерних міських комунікацій» отримував лише «Пентагон-ЮА». У жовтні 2019 року з ним уклали два договори на 6,98 млн грн., один з яких він і подав як аналогічний на відмінені торги.

До 2019 року засновником дніпровської «Пентагон-ЮА» був Богдан Біленко, який тепер здає фірмі в оренду техніку як фізична особа. Потім фірму переоформили на Антона Кранга, який до 2018 року займав посаду заступника начальника Олександрійського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області.

В грудні 2017 року Богдан Біленко створив ТОВ «Біо-Форс», власником якого з липня 2018 року є Ігор Бірман, якого деякі джерела пов'язують з відомими бізнесменами з оточення керівництва міської ради Дніпра.

Директором «Пентагон-ЮА» є Денис Химчик. Раніше фірмою керував Олександр Кіров, який певний час очолював ТОВ «Ла Страда», котре теж отримувало підряди мерії Дніпра.

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...