App Store Google Play

Хто блокує прийняття "антиколомойського" закону?

8 Квітня 13:00
Хто блокує прийняття "антиколомойського" закону?

Депутати Верховної Ради подали рекордну кількість правок до так званого "антиколомойскього закону". "Тексти" створили графік, який показує, хто найактивніше блокує прийняття закону, необхідного для співпраці з МВФ, передає Дніпроград.

До таких "блокаторів" увійшли депутати з числа екс-журналістів 1+1, функціонер партії "Укроп", "антикорупціонер" та просто борці за своє особисте благополуччя.

Противники так званого "анти-коломойського" законопроєкту подали до нього рекордні 16000+ правок.

Закон, який зачіпає інтереси Ігоря Коломойського, наразі став найбільш важливим в історії українського парламенту (що доволі показово).

Для порівняння:

  • 5700 правок надійшло до проєкту Конституції.
  • 4400 правок було у проєкті Виборчого кодексу.
  • 4000 правок – ринок землі.
  • 3400 правок – законопроект процесуальних кодексів.
  • 2500 правок були закинуті в "Купуй у олігархів" (офіційна назва "купуй українське").
  • 2000 – "мовний закон".

 

 

Хто ж ці депутати?

Антон Поляков, мажоритарник з Чернігова від "Слуги народу", згодом його виключили з фракції. Очолював громадську організацію «Український центр протидії злочинності та корупції», був дрібним підприємцем.

Віктор Бондар, обраний як безпартійний самовисуванець на Хмельниччині. Співголова депутатської групи "За майбутнє". З 2010 по 2011 рік – заступник голови Державної митної служби України комуніста Ігоря Калєтніка.

Дмитро Чорний, мажоритарник "Слуги" з Дніпропетровщини, був партійним функціонером в "Укропі".

Ольга Василевська-Смаглюк, мажоритарник від "Слуги" з Київщини, колишня журналістка 1+1.

Олег Дунда, мажоритарник від "Слуги" з Київщини, був середнім підприємцем.

Сергій Демченко, мажоритарник від "Слуги" з Дніпропетровщини. До обрання був адвокатом – зокрема, захищав суддю Оксану Царевич, яка переслідувала автомайданівців під час Революції Гідності.

Олександр Дубінський, мажоритарник, обраний від "Слуги" на Київщині, працював ведучим програми розслідувань на 1+1, один із топових інформаційних таранів Коломойського.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...