App Store Google Play

Юдофоб Суханов купив у спонсора терористів Маркова "Родіну"

4 Квітня 12:00
Юдофоб Суханов купив у спонсора терористів Маркова "Родіну"

Одеський політик-утікач і бізнесмен, колишній нардеп і депутат міськради Ігор Марков, відомий підтримкою (в тому числі фінансовою) проросійських бойовиків і терористів, продав свою партію «Родіна». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "Думську".

Днями Мін'юст вніс зміни в інформацію про політичну силу, що міститься в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Відтепер лідером «Родіни» є Суханов Сергій Анатолійович. Відзначимо, що рішення про зміну голови партії її «з'їзд» (який, швидше за все, проводився тільки на папері) прийняв ще в листопаді 2019 року, але міністерство затягнуло оновлення даних, і Суханов навіть змушений був звернутися з позовом до адмінсуду.

Нагадаємо, Сергій Суханов - депутат Дніпровської міськради від «Оппоблока», очолював Соборну райорганізацію партії, значиться членом політради її міської та обласної організацій і був офіційним помічником народного депутата Олександра Вілкула. Крім того, він керує громадською організацією «Асоціація споживчої безпеки України» і благодійним фондом «Влада».

У 2018 році він спровокував гучний скандал. Посварившись в соцмережі «Фейсбук» з єврейським активістом і членом громадської організації «Рух Вірна Доля» Дмитром Смілянським, він написав:

«У ж…дов день публично извинится от всей общины за эту тварь. Если нет!!! То начинаем освободительное движение!!! Пора с ними прощаться» (орфографія і пунктуація збережені).

Пізніше депутат видалив скандальний пост і інші компрометуючі його публікації - наприклад про те, що «ж ... домасони спонсорують нацистів».

У зв'язку зі скандалом депутати Дніпровської міськради зібралися на позачергову сесію, на якій проголосували за звернення до поліції з проханням залучити Суханова до кримінальної відповідальності за розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Правоохоронці відреагували, відкривши кримінальне провадження за ст. 161 КК України, яке, втім, не дійшло до суду. Суханов втік до Криму, однак через півроку, коли галас вщух, повернувся.

Зрозуміло, що поплічник Вілкула повністю поділяє політичні погляди «Родіни» і Ігоря Маркова. Так що, антиукраїнської та ксенофобської партія навряд чи перестане бути.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...