App Store Google Play

У Зеленського на Дніпропетровщині знайшлися відгодовані на коронавірусі свинарчуки, - Денисенко

4 Квітня 20:00
У Зеленського на Дніпропетровщині знайшлися відгодовані на коронавірусі свинарчуки, - Денисенко

Громадський автивіст з Дніпра, народний депутат восьмого скликання Андрій Денисенко відзначає: "свинарчуки Зеленського" ще більш зухвалі, ніж були у його попередника. Тільки от наживаються вони не на арміських закупівлях, а на світовій пандемії і народних страхах. Про це депутат заявив на своїй сторінці у соціальній мережі 4 квітня.

" Під виглядом обласної влади у нас орудує банда мародерів, яка цинічно наживається на закупках медичного обладнання, необхідного для боротьби зі смертельною епідемією. Досвід старших товаришів по бюджетному кориту, які вигребли з держрезерву та України всі маски, надихнув місцеву зелень скористатися спрощеною процедурою закупівель - без електронних торгів під час пандемії - і набарижити на загальній біді кільканадцять зайвих мільйонів", - пише Денисенко, посилаючись на журналістське розслідування.

Як з'ясували журналісти, закупівля апаратів штучної вентиляції легенів лише за двома тендерами має ознаки переплати від 2 до 3,5 мільйонів гривень. Загалом під егідою "термінової боротьби з коронавірусом" без тендерів було витрачено понад 300 мільйонів гривень.

"Подібна ж ситуація і з закупівлями іншого медичного обладнання - шприцевих помп, інфузійних помп, моніторів, за яке Дніпропетровщина переплачує щонайменше 10% порівняно з рештою областей і територіальних громад країни. Враховуючи, що всього на боротьбу з коронавірусом ДніпроОДА вже виділено 302 мільйони гривень, то корупційні зловживання можуть мати дійсно масштабний характер", - вважає Андрій Денисенко.

На думку громадського лідера, правоохоронним органам слід звернути увагу на цю оборудку під прикриттям "нагальної потреби у боротьбі зі світовою пандемією".

"Якщо наші позеленілі внутрішні органи спроможні наважитися розпочати розслідування за цими фактами, вони змушені будуть перевіряти дії не лише виконавців із відповідного департаменту, який розпоряджався коштами закупівель, не лише дії малолітнього непорозуміння в кріслі голови ОДА Бондаренка, але й його патрона Олійника, який полюбляє триматися в тіні, але без відома якого в області не приймається жодне, тим паче фінансове, рішення", - підсумував Андрій Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...