App Store Google Play

Дніпро живий? У червні клуб може відсудити гроші за відхід Ежидіо

3 Квітня 20:00
Дніпро живий? У червні клуб може відсудити гроші за відхід Ежидіо

Спортивний арбітражний суд Лозанни запланував на 24 червня розгляд двох справ, що стосуються колишнього клубу УПЛ «Дніпра». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на sport.ua.

Ці справи засновані на позовах українського клубу до «Палмейраса» та бразильського футболіста Ежидіо, який в 2015 році через пару місяців після переходу в «Дніпро» прийняв рішення розірвати контракт в односторонньому порядку і повернутися на батьківщину.

Тоді генеральний директор «Дніпра» Андрій Стеценко, коментуючи вчинок Ежидіо, заявив, що бразилець не мав причин на розрив контракту. Сам футболіст і його агент посилалися на неотримання зарплати протягом трьох місяців, що згідно циркулярів ФІФА дозволяє гравцеві в односторонньому порядку розривати робочу угоду. Однак Стеценко стверджував, що клуб незадовго до вчинку Ежидіо розрахувався з футболістом.

«Дніпро» збирався спочатку шукати правду в Палаті по вирішенню спорів ФІФА, а потім - в Спортивному арбітражному суді Лозанни, де справа осіла в даний момент. Український клуб мав намір домогтися фінансової компенсації від Ежидіо і «Палмейраса», котрий прихистив гравця, за порушення умов контракту.

Відзначимо, що на сайті Спортивного арбітражного суду зазначено, що до 1 травня він через коронавірус працювати не буде. У разі продовження карантину повідомляється про можливі перенесення справ, запланованих до розгляду на травень і червень.

На даний момент 33-річний Ежидіо є гравцем «Флуміненсе». В цей клуб він перейшов з «Крузейро» в середині січня цього року.

Нагадаємо, що футбольний клуб «Дніпро» з сезону-2018/19 втратив професійний статус, проте юридичну особу зберіг. Зокрема, за даними з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань України, ФК «Дніпро» не перебуває в процесі банкрутства або ліквідації, а його кінцевими бенефіціарними власниками є Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...