App Store Google Play

Дніпро живий? У червні клуб може відсудити гроші за відхід Ежидіо

03.04.2020 20:00
Дніпро живий? У червні клуб може відсудити гроші за відхід Ежидіо

Спортивний арбітражний суд Лозанни запланував на 24 червня розгляд двох справ, що стосуються колишнього клубу УПЛ «Дніпра». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на sport.ua.

Ці справи засновані на позовах українського клубу до «Палмейраса» та бразильського футболіста Ежидіо, який в 2015 році через пару місяців після переходу в «Дніпро» прийняв рішення розірвати контракт в односторонньому порядку і повернутися на батьківщину.

Тоді генеральний директор «Дніпра» Андрій Стеценко, коментуючи вчинок Ежидіо, заявив, що бразилець не мав причин на розрив контракту. Сам футболіст і його агент посилалися на неотримання зарплати протягом трьох місяців, що згідно циркулярів ФІФА дозволяє гравцеві в односторонньому порядку розривати робочу угоду. Однак Стеценко стверджував, що клуб незадовго до вчинку Ежидіо розрахувався з футболістом.

«Дніпро» збирався спочатку шукати правду в Палаті по вирішенню спорів ФІФА, а потім - в Спортивному арбітражному суді Лозанни, де справа осіла в даний момент. Український клуб мав намір домогтися фінансової компенсації від Ежидіо і «Палмейраса», котрий прихистив гравця, за порушення умов контракту.

Відзначимо, що на сайті Спортивного арбітражного суду зазначено, що до 1 травня він через коронавірус працювати не буде. У разі продовження карантину повідомляється про можливі перенесення справ, запланованих до розгляду на травень і червень.

На даний момент 33-річний Ежидіо є гравцем «Флуміненсе». В цей клуб він перейшов з «Крузейро» в середині січня цього року.

Нагадаємо, що футбольний клуб «Дніпро» з сезону-2018/19 втратив професійний статус, проте юридичну особу зберіг. Зокрема, за даними з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань України, ФК «Дніпро» не перебуває в процесі банкрутства або ліквідації, а його кінцевими бенефіціарними власниками є Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...