App Store Google Play

Дніпропетровська ОДА скупила медичне обладнання на 75 мільйонів

31.03.2020 20:00
Дніпропетровська ОДА скупила медичне обладнання на 75 мільйонів

Департамент охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА 27 березня уклав шість угод про закупівлю медичного обладнання для лікування нового коронавірусу на загальну суму 75,30 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Закупівлі провели або через публікацію звіту про укладений договір, або за переговорною процедурою через нагальну потребу у зв’язку з пандемією коронавірусу 2019-nCoV.

  • ТОВ «Лаб-Сервіс» Лесі Євсеєнко за 35,04 млн грн. поставить 49 апаратів інтенсивної терапії Oricare V8600 (США) по 715 тис грн.

Нещодавно КНП «Білоцерківська міська лікарня №3» замовило в іншого постачальника один такий апарат штучної вентиляції легень зі стартовим комплектом на 13% дешевше – за 635 тис грн. Однак інші замовники купували їх дорожче: КНП «Міська клінічна лікарня № 21 ім. проф. Є.Г.Попкової» (Дніпро) – по 730 тис грн., КНП «Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр» – по 780 тис грн., Відділ охорони здоров’я Чорноморської міської ради Одеської області – по 850 тис грн.

  • ТОВ «Ксенко» Оксани Грейц за 32,69 млн грн. поставить 10 приліжкових моніторів пацієнта PVM-4763 (Японія) по 310 тис грн., два ультразвукові діагностичні сканери Samsung HM70A (Корея) по 1,30 млн грн., десять шприцевих інфузійних насосів Aitecs 2016 по 53 тис грн. і десять – SEP-21S (обидві моделі – Литва) по 79 тис грн, а також 22 апарати штучної вентиляції легень Hamilton C3 (Швейцарія) у різній комплектації.

Зокрема 13 звичайних апаратів коштують по 1,10 млн грн., вісім із капнографом – по 1,26 млн грн., а один для дорослих, дітей та новонароджених із функцією СО2 – 1,36 млн грн.

Нещодавно ТОВ «Львівенергозбут» купило апарат Hamilton C3 за 975 тис грн., а КНП «Київський центр трансплантації кісткового мозку» – за 1,01 млн грн. Це десь на 10% дешевше від найнижчої з вищеназваних цін, але комплектація цих апаратів невідома.

  • ТОВ «Білімед» Ярослави Тарасюк за 7,57 млн грн. поставить два апарати штучної вентиляції легень Maquet SERVO-i (Швеція) по 2,40 млн грн. та 73 кисневих концентратори Canta HG5-WN-NS (Китай) на 10 л на хвилину по 38 тис грн.

КНП «Міська клінічна лікарня швидкої та невідкладної медичної допомоги ім. проф. О.І. Мещанінова» (Харків) днями купило апарати SERVO-i дещо дорожче – по 2,50 млн грн.

Ціни кисневих концентраторів серії HG на 10 л на хвилину на торгівельній платформі «Alibaba» від їхнього виробника сягають максимум $800, або 23 тис грн. без доставки.

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


останні новини

Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...