App Store Google Play

В Україні запустився агрегатор електронних сервісів E-Gov

30 Березня 21:00
В Україні запустився агрегатор електронних сервісів E-Gov

В Україні почав роботу агрегатор всіх всеукраїнських та регіональних сервісів E-Gov. Про це повідомляє Дніпроград

"Ситуація, яка в останні кілька тижнів сформувалася навколо пандемії у зв'язку з коронавірусом ще раз показала нам наскільки сервіси електронного уряду важливі. Якщо раніше люди могли вибирати між тим, щоб витрачати по кілька годин на бюрократичні процедури і черги і тим, щоб отримати послугу онлайн, то зараз у них навіть не залишилося вибору. Тому важливо бути готовими до змін, розвивати сервіси електронного уряду, відкривати реєстри, прибирати довідки, навчати людей користуватися інтернетом і комп'ютером. Якщо всі необхідні електронні послуги будуть зібрані на одній платформі, інформація на якій буде постійно перевірятися на актуальність, це значно прискорить діджиталізацію суспільства і виробить нові звички ", - пояснює засновник платформи E-Gov Ігор Ніколаєв.

На платформі зібрані всі рішення електронного уряду в Україні. Для того, щоб знайти будь-який e-service необхідно лише зайти на сайт і вибрати потрібну послугу або область, в якій необхідно її отримати.

У команді проекту заявляють, що головна мета E-Gov - це популяризація сервісів електронного уряду в Україні, навчання людей цифровізації і спрощення процесу пошуку інформації. Адже тепер для того, щоб знайти бажаний сервіс, досить зайти на один сайт, а не збирати інформацію в Мережі вручну.

У кожному регіональному центрі знаходиться представництво платформи, завдання якого оперативно повідомляти про всі зміни та оновлення в даній області.

Також платформа підтримує появу нових сервісів і приймає заявки на надання невеликих грантів на реалізацію рішень реальних насущних проблем в сфері egov. Для того, щоб мати можливість отримати грант, необхідно мати мінімально розроблений концепт проекту, який вирішує чітку проблему і який можна масштабувати, а також команду, яка покаже свою здатність розвивати цей проект.

Оскільки сфера електронного уряду активно розвивається, команда E-Gov постійно працює над оновленням існуючих сервісів і додаванням нових. Для того, щоб розмістити відсутній сервіс на сайті, достатньо заповнити форму і відправити заявку команді E-Gov. Фахівці перевірять його і додадуть, якщо він відповідає критеріям.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...