App Store Google Play

В Україні запустився агрегатор електронних сервісів E-Gov

30.03.2020 21:00
В Україні запустився агрегатор електронних сервісів E-Gov

В Україні почав роботу агрегатор всіх всеукраїнських та регіональних сервісів E-Gov. Про це повідомляє Дніпроград

"Ситуація, яка в останні кілька тижнів сформувалася навколо пандемії у зв'язку з коронавірусом ще раз показала нам наскільки сервіси електронного уряду важливі. Якщо раніше люди могли вибирати між тим, щоб витрачати по кілька годин на бюрократичні процедури і черги і тим, щоб отримати послугу онлайн, то зараз у них навіть не залишилося вибору. Тому важливо бути готовими до змін, розвивати сервіси електронного уряду, відкривати реєстри, прибирати довідки, навчати людей користуватися інтернетом і комп'ютером. Якщо всі необхідні електронні послуги будуть зібрані на одній платформі, інформація на якій буде постійно перевірятися на актуальність, це значно прискорить діджиталізацію суспільства і виробить нові звички ", - пояснює засновник платформи E-Gov Ігор Ніколаєв.

На платформі зібрані всі рішення електронного уряду в Україні. Для того, щоб знайти будь-який e-service необхідно лише зайти на сайт і вибрати потрібну послугу або область, в якій необхідно її отримати.

У команді проекту заявляють, що головна мета E-Gov - це популяризація сервісів електронного уряду в Україні, навчання людей цифровізації і спрощення процесу пошуку інформації. Адже тепер для того, щоб знайти бажаний сервіс, досить зайти на один сайт, а не збирати інформацію в Мережі вручну.

У кожному регіональному центрі знаходиться представництво платформи, завдання якого оперативно повідомляти про всі зміни та оновлення в даній області.

Також платформа підтримує появу нових сервісів і приймає заявки на надання невеликих грантів на реалізацію рішень реальних насущних проблем в сфері egov. Для того, щоб мати можливість отримати грант, необхідно мати мінімально розроблений концепт проекту, який вирішує чітку проблему і який можна масштабувати, а також команду, яка покаже свою здатність розвивати цей проект.

Оскільки сфера електронного уряду активно розвивається, команда E-Gov постійно працює над оновленням існуючих сервісів і додаванням нових. Для того, щоб розмістити відсутній сервіс на сайті, достатньо заповнити форму і відправити заявку команді E-Gov. Фахівці перевірять його і додадуть, якщо він відповідає критеріям.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...