App Store Google Play

Сьогодні Україна на фінансово-політичному роздоріжжі, - Андрій Денисенко

30.03.2020 11:00
Сьогодні Україна на фінансово-політичному роздоріжжі, - Андрій Денисенко

Народний депутат восьмого скликання Андрій Денисенко наголосив на безальтернативності Про це політик заявив на своїй сторінці у соціальній мережі 29 березня, напередодні голосування у Верховній Раді законопроекту про заборону поверненя колишнім власникам націоналізованого майна (так званий "антиколомойський закон").

"Сьогодні Україна на черговому роздоріжжі. Фінансово-політичному. Сподіваюся, ми пройдемо його успішно й уникнемо дефолту, бо це смертельний удар для економіки та країни в цілому. Сподіваюся, у ВР знайдуться голоси для прийняття антиколомойського закону, який унеможливить повернення Привату колишнім недобросовісним власникам і розблокує отримання Україною кредиту від МВФ, який на цьому принципово наполягає", - написав Андрій Денисенко в неділю ввечері.

При цьому дніпровський політик підкреслив безальтернативність співпраці з МВФ для України в її поточному політичному і фінансовому становищі.

"Бо є дві альтернативи кредиту МВФ - це дефолт, а це, повторюся, смерть для нашої фінансово-економічної системи, або кредит у Путіна, який готовий його надати так само, як Януковичу. Цей шлях фінансового аншлюсу з РФ, на який преЗедента штовхає його головний зголоднілий по Привату спонсор і наставник, гарантує нам дефолт державності і втрату незалежності", - пояснює можливі "альтернативи" Денисенко.

Громадський лідер також висловив споджівання, що президент Зеленський докладе зусиль для прийняття необхідного Україні закону, адже його інтереси збігаються в цьому відношенні з інтересами України.

"Зе ризикує згубити не лише посаду, але й голову. При чому за будь-якого сценарію, окрім продовження співпраці з МВФ. І тут його особистий шкурний інтерес збігається з державним. Сподіваюся, в нього вистачить глузду це зрозуміти, а голос торговця посадами Єрмака від сьогодні не так заглушає все на Банковій, як раніше", - резюмував Андрій Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...