App Store Google Play

Сьогодні Україна на фінансово-політичному роздоріжжі, - Андрій Денисенко

30 Березня 11:00
Сьогодні Україна на фінансово-політичному роздоріжжі, - Андрій Денисенко

Народний депутат восьмого скликання Андрій Денисенко наголосив на безальтернативності Про це політик заявив на своїй сторінці у соціальній мережі 29 березня, напередодні голосування у Верховній Раді законопроекту про заборону поверненя колишнім власникам націоналізованого майна (так званий "антиколомойський закон").

"Сьогодні Україна на черговому роздоріжжі. Фінансово-політичному. Сподіваюся, ми пройдемо його успішно й уникнемо дефолту, бо це смертельний удар для економіки та країни в цілому. Сподіваюся, у ВР знайдуться голоси для прийняття антиколомойського закону, який унеможливить повернення Привату колишнім недобросовісним власникам і розблокує отримання Україною кредиту від МВФ, який на цьому принципово наполягає", - написав Андрій Денисенко в неділю ввечері.

При цьому дніпровський політик підкреслив безальтернативність співпраці з МВФ для України в її поточному політичному і фінансовому становищі.

"Бо є дві альтернативи кредиту МВФ - це дефолт, а це, повторюся, смерть для нашої фінансово-економічної системи, або кредит у Путіна, який готовий його надати так само, як Януковичу. Цей шлях фінансового аншлюсу з РФ, на який преЗедента штовхає його головний зголоднілий по Привату спонсор і наставник, гарантує нам дефолт державності і втрату незалежності", - пояснює можливі "альтернативи" Денисенко.

Громадський лідер також висловив споджівання, що президент Зеленський докладе зусиль для прийняття необхідного Україні закону, адже його інтереси збігаються в цьому відношенні з інтересами України.

"Зе ризикує згубити не лише посаду, але й голову. При чому за будь-якого сценарію, окрім продовження співпраці з МВФ. І тут його особистий шкурний інтерес збігається з державним. Сподіваюся, в нього вистачить глузду це зрозуміти, а голос торговця посадами Єрмака від сьогодні не так заглушає все на Банковій, як раніше", - резюмував Андрій Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...