App Store Google Play

"Слуга народу" Лерос оприлюднив компромат на брата Єрмака, голова ОПУ відреагував

30 Березня 12:00
"Слуга народу" Лерос оприлюднив компромат на брата Єрмака, голова ОПУ відреагував

Народний депутат Гео Лерос ("Слуга народу") оприлюднив на своїй сторінці в Facebook відео, на якому чоловік, схожий на брата голови Офісу президента Андрія Єрмака, домовляється про призначення невказаних осіб на державні посади в обмін на "винагороду".

"Відеодокази як Єрмак через свого брата торгує державними посадами, впроваджує свою програму в правоохоронні структури й оборонку (привіт з рф), ну і звичайно заробіток на державі", - підписав відео Лерос.

Дати на записах свідчать, що вони зроблені в період із серпня по вересень 2019 року. У розмовах фігурують посади в "Укрзалізниці", в Міністерстві інфраструктури, на Київській митниці тощо.

Так, на одному відео людина, схожа на брата голови ОПУ Дениса "проводить співбесіду" з кандидатом у заступники міністра інфраструктури, який бажає бути "куратором "УЗ"".

На іншому – обіцяє "перекинути" на потрібних людей дівчину, яка бажає очолити Національний комплекс "Експоцентр України" або "ТРК "Україна"" (імовірно, йдеться про Палац мистецтв "Україна", а не однойменний телеканал).

Також на відео обговорюються розцінки такого працевлаштування: "Денису про це говорити не треба, він бере чотири, з п'яти. По 500 доларів розкинемо ... Це твої друзі. Друзі. Давай хоча б по штуці".

У своєму дописі Лерос також натякнув на можливу публікацію іншого компромату і закликав Андрія Єрмака піти у відставку.

Згодом Лерос виклав ще кілька відео, на яких чоловік, схожий на Дениса Єрмака спілкується з  невідомим про посади та перспективи роботи в Одеській області.

Сам очільник  Офісу Володимира Зеленського прокоментував публікацію відео у своєму Facebook. У дописі Єрмак визнав, що на відео – його брат Денис. І заявив, що звернеться в Службу безпеки та Державне бюро розслідувань.

"Сьогодні мною будуть подані заяви в СБУ та ДБР щодо поширеного відео з моїм братом Денисом Єрмаком. Я хочу, щоб було проведено всебічне розслідування обставин ведення цих записів, їх достовірності, всіх фактів, а також того, хто і за чиїм замовленням знімав, як ці записи опинилися у Гео Лероса", - написав він.

Єрмак звинуватив Лероса в "переході червоних ліній", моральній деградації і переслідуванні власних інтересів.

"Гео Лерос, і ти сам, і я, і люди, які розуміють ситуацію, знають навіщо і в чиїх інтересах ти все це робиш і пишеш. Я прямо говорив тобі під час наших останніх зустрічей... Дуже шкода, що такий, як ти, опинився в партії "Слуга народу" серед багатьох достойних людей, які теж, сподіваюся, дадуть оцінку своїм діям", - додав Єрмак.

Голова Офісу Зеленського порадив депутату "підготуватися, тому що доведеться відповідати публічно за кожне слово".

За словами Андрія Єрмака, його брат з 2014 року брав участь у російсько-українській війні як доброволець, і користується повагою ветеранів і добровольців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...