App Store Google Play

Філатов заборонив дніпрянам на карантині робити ремонти

30 Березня 09:00
Філатов заборонив дніпрянам на карантині робити ремонти

Мер Дніпра Борис Філатов на час карантину заборонив городянам виконуват ремонти в приватних оселях.  

Як завжди по-хамськи він звернувся до зачинених по домівках дніпрян, погрожуючи фізичною розправою усім, хто користуючись нагодою вирішив привести до ладу оселі.

«Я розумію, що не поставлю всюди людей з дубинами. Я не розумію одного. Як можна бути такими бл@@ями, щоб користуючись карантином, робити у себе в квартирі ремонт? Знаючи, що сусіди цілодобово вдома - стукати перфораторами? Михайло Лисенко, вносимо комісію ТБЧС рішення про заборону ремонтів. І якщо що, то будемо різати двері і пизд@ти будівельників ціпком», - написав мер в своєму Фейсбуці.

У відповідь на коментар одного з дописувачів щодо законного права людей зайнятись хатніми справами, якщо вже вони змушені перебувати в ізоляції, Філатов назвав автора "мразотою"  і пригрозив конфіскацією. 

Зрештою, після заборони містянам залишати домівки і робити ремонти, мер заборонив і залишати коментарі під своїми дописами.

 

З понеділка інспекція з питань благоустрою прийматиме скарги на шум ремонтів від сусідів. Начальник інспекці Руслан Мороз порадив звертатись на гарячу лінію міськради.

"Будьте готові прийняти у себе вдома бригаду, що складається з інспекторів і спеціального вимірювача шумів з лабораторії з обладнанням для виміру шуму в вашому приміщенні. Нагадую: анонімні скарги не розглядаються, згідно закону», - додав Руслан Мороз.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...