App Store Google Play

Філатов заборонив дніпрянам на карантині робити ремонти

30.03.2020 09:00
Філатов заборонив дніпрянам на карантині робити ремонти

Мер Дніпра Борис Філатов на час карантину заборонив городянам виконуват ремонти в приватних оселях.  

Як завжди по-хамськи він звернувся до зачинених по домівках дніпрян, погрожуючи фізичною розправою усім, хто користуючись нагодою вирішив привести до ладу оселі.

«Я розумію, що не поставлю всюди людей з дубинами. Я не розумію одного. Як можна бути такими бл@@ями, щоб користуючись карантином, робити у себе в квартирі ремонт? Знаючи, що сусіди цілодобово вдома - стукати перфораторами? Михайло Лисенко, вносимо комісію ТБЧС рішення про заборону ремонтів. І якщо що, то будемо різати двері і пизд@ти будівельників ціпком», - написав мер в своєму Фейсбуці.

У відповідь на коментар одного з дописувачів щодо законного права людей зайнятись хатніми справами, якщо вже вони змушені перебувати в ізоляції, Філатов назвав автора "мразотою"  і пригрозив конфіскацією. 

Зрештою, після заборони містянам залишати домівки і робити ремонти, мер заборонив і залишати коментарі під своїми дописами.

 

З понеділка інспекція з питань благоустрою прийматиме скарги на шум ремонтів від сусідів. Начальник інспекці Руслан Мороз порадив звертатись на гарячу лінію міськради.

"Будьте готові прийняти у себе вдома бригаду, що складається з інспекторів і спеціального вимірювача шумів з лабораторії з обладнанням для виміру шуму в вашому приміщенні. Нагадую: анонімні скарги не розглядаються, згідно закону», - додав Руслан Мороз.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...