App Store Google Play

Велосипедисти Дніпра створили веломаршрути для тих, хто працює у центрі

27 Березня 16:00
Велосипедисти Дніпра створили веломаршрути для тих, хто працює у центрі

Дніпровські велосипедисти почали розробляти та показувати веломаршрути зі спальних районів до центру міста. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на 9 канал.

Першим веломаршрутом став шлях від житлового масиву Червоний Камінь до центру. Його показав Влад Войцеховський, чий маршрут з дому на роботу складає 11 кілометрів. 

"Років уже 6 я сезону взагалі не закривав. У нас ситуація з велодвижем  така сама, як і з коронавірусом: в принципі не все так страшно, але щоб було не страшно, треба дотримуватись певних правил", - розповідає Влад.

Серед правил: суворе дотримання правил дорожнього руху, відмова від навушників та обов'язкове показування поворотів руками. Велосипедист каже, що якщо немає навичок подавати сигнали руками, на дорогу краще взагалі не виїжджати.

Ще один маршрут продемонстрував велосипедист Євген Матвійко - з центру до лівого берега. 

"Набережною, потім через пішохідний перехід в сторону площі Старомостової, далі — підйом на Старий міст, по вулиці Каруни через віадук. Потім — вулиця Янтарна, далі — через Березинський ринок, через Донецьке шосе на Лівобережний-3. Це близько 20-30 хвилин. Новачкам в принципі за 40 хвилин можна впоратися", - розповідає Євген.

Велосипедисти також планують відзняти більше маршрутів. "Робити замовлення" можна на сторінці Дніпровської асоціації велосипедистів у мережі Facebook. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...