App Store Google Play

Велосипедисти Дніпра створили веломаршрути для тих, хто працює у центрі

27.03.2020 16:00
Велосипедисти Дніпра створили веломаршрути для тих, хто працює у центрі

Дніпровські велосипедисти почали розробляти та показувати веломаршрути зі спальних районів до центру міста. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на 9 канал.

Першим веломаршрутом став шлях від житлового масиву Червоний Камінь до центру. Його показав Влад Войцеховський, чий маршрут з дому на роботу складає 11 кілометрів. 

"Років уже 6 я сезону взагалі не закривав. У нас ситуація з велодвижем  така сама, як і з коронавірусом: в принципі не все так страшно, але щоб було не страшно, треба дотримуватись певних правил", - розповідає Влад.

Серед правил: суворе дотримання правил дорожнього руху, відмова від навушників та обов'язкове показування поворотів руками. Велосипедист каже, що якщо немає навичок подавати сигнали руками, на дорогу краще взагалі не виїжджати.

Ще один маршрут продемонстрував велосипедист Євген Матвійко - з центру до лівого берега. 

"Набережною, потім через пішохідний перехід в сторону площі Старомостової, далі — підйом на Старий міст, по вулиці Каруни через віадук. Потім — вулиця Янтарна, далі — через Березинський ринок, через Донецьке шосе на Лівобережний-3. Це близько 20-30 хвилин. Новачкам в принципі за 40 хвилин можна впоратися", - розповідає Євген.

Велосипедисти також планують відзняти більше маршрутів. "Робити замовлення" можна на сторінці Дніпровської асоціації велосипедистів у мережі Facebook. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...