App Store Google Play

Апокаліпсис по-Зеленськи

27.03.2020 10:00
Апокаліпсис по-Зеленськи

Вже декілька місяців в світі вирує пандемія коронавірусу, держави створюють безпрецендентні системи профілактики та лікування від хвороби, будують нові лікарні за фантастично короткі терміни, проводять тотальне тестування своїх громадян….

Що ж в цей час відбувається в Україні, що роблять очільники держави, щоб убезпечити своїх громадян від хвороби та смертей?
Отже, унікальний для світу рецепт боротьби з коронавірусом від Зеленського виглядає так.

ПЕРШЕ. Спочатку уявляємо, що вірусу не існує та до середини березня ВЗАГАЛІ НІЧОГО не робимо для протидії йому:
- не готуємо лікарні для пандемії;
- не провимо дезінфекційних заходів;
- не мобілізуємо медиків;
- не забезпечуємо населення засобами захисту….
Хіба що в найгірших “кварталівських” традиціях показуємо шоу на кшталт евакуації дівчинки та її собачки з Уханю.

ДРУГЕ. Вивозимо з України майже ВСІ медичні маски, які були на той час в країні - 28 млн. штук в Китай! А потім продаємо їх назад, з Китаю в Україну, наварив в 10 раз більше!

ТРЕТЄ. Запускаємо в країну під 50 тис. заробітчан з Європи, які не проходять обсервації та тестування на коронавірус (бо тестів нема), а розсереджуються по всій країні, розносячи серед своїх співгромадян невиявлену хворобу.

ЧЕТВЕРТЕ. З появою коронавірусу в країні знову нічого не робимо для створення дієвої системи профілактики та лікування від коронавірусу, бо що можна серйозного зробити на 100 млн. грн. з державного бюджету?
Але записуємо відосик, що веземо в країну з Китаю замість повноцінних тест-систем, що виявляють хворобу до появи її симптомів, експрес-тести, які "бачать" не вірус, а лише антитіла, що починають вироблятись в організмі лише на 5-6 день після появи симптомів, тобто абсолютно даремні. І, до речі, кількість цих тестів, яка лунає в заявах владоможців, постійно зменшується - від 10 мільйонів вже дійшла до 250 тисяч.

П’ЯТЕ. Під виглядом пільг всьому бізнесу, насправді, даємо пільги на земельний податок олігархам, за рахунок чого позбавляємо місцеве самоврядування джерел доходів.
Це те місцеве самоврядування, яке на відміну від центральної влади намагається протистояти пандемії та виділяє для цього з своїх бюджетів суми співмірні з витратами державної скарбниці.

ШОСТЕ. Блокуємо транспортне сполучення між містами, в тому числі і внутрішньообласне - поки що громадського транспорту, а в перспективі і приватного!
В підсумку значна кількість працівників з передмість та селян, що продають свою продукцію, не може дістатися на роботу та ринки, а містяни не в змозі доїхати до своїх дачних ділянок, щоб якось вижити.

СЬОМЕ. Без будь-якої компенсації з бюджету перевізникам обмежуємо проїзд пасажирів в 10 осіб в одному транспортному засобі, що призводить до транспортного колапсу та закриття маршрутів.

ВОСЬМЕ. Без будь якої компенсації з бюджету закриваємо всі торгові центри, непродуктові магазини, заклади громадського харчування…. тобто майже все. Їх чисельні працівники залишаються без роботи, у відпустці за власний рахунок.

ДЕВ’ЯТЕ. І найголовніше - перед усіма цими шкідливими для країни “коронавірусними” рухами спустошуємо державний бюджет та валимо промислове виробництво.

ЩО ДАЛІ?
А що має статися далі? Коронавірус злякається та втече?
Неважко спрогнозувати справжні наслідки цієї боротьби Зеленського не з хворобою, а з власним народом.

Адекватної профілактики та лікування від коронавірусу з боку влади Зеленського як не було, так і не буде. Якщо хвороба досягне в країні справжньої пандемії, то битися із смертю за життя буде героїчне суспільство, медики та волонтери, в той час, як зеленські бариги вигадуватимуть недолугі “укази” та наживатимуться на народному лихові.

Більша частина суспільства - самозайняті особи в торгівлі, сфері послуг, дрібні підприємці, магазини, кав’ярні тощо зараз лишилася без доходів, і будуть без них щонайменше ще місяці зо два. Дуже швидко вони проїдять власні невеличкі запаси і залишаться без засобів для існування. Допомоги від держави, як це зроблено в інших країнах, вони не отримають. Ще й не зможуть доїхати до своїх земельних ділянок із-за транспортного колапсу.

Економіка далі йде в піке, ціни катастрофічно зростатимуть, дефолт з лякалки стає реальністю.

Анонсоване введення надзвичайного стану в країні замість користі ще більше загострює ситуацію. Надходить час справжнього зубожіння, точніше “зебожіння”, для багатьох на грані життя та смерті, вже не від коронавірусу, а від голоду. Далі - атомізація суспільства, голодні бунти, погроми та управлінський хаос.

Вповні очікувано, що адміністративного та економічного розвалу зе-команді замало і вони починають з тупою настирливістю протягувати капітуляцію перед Росією у вигляді виборів в ОРДЛО та чергового одностороннього відведення військ, що, в свою чергу, викликає політичні протести.

І тут лише коронавірус може врятувати нас, щоб разом з падінням ціни на нафту, відволікти Росію від бажання “заполірувати” весь цей наш різноманітний внутрішній хаос зовнішньою агресією.

ЩО РОБИТИ?
Напевно українцям вже не вдасться принципово змінити цей драматичний сценарій, який більшість з них обрала на виборах в минулому році. Але лишається ще можливість пом’якшити наслідки зе-апокаліпсису, якщо презедент звільнить свою посаду - чи то добровільно, за власним бажанням, чи то внаслідок реалізації народом положень статті 5 Конституції України:
“Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.
Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами”.

Чим швидше це відбудеться, тим менше шкоди встигне заподіяти Зеленський та Ко нашій країні.

Фейсбук автора

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...