App Store Google Play

З вулиць Дніпра поступово зникає транспорт

24 Березня 13:00
З вулиць Дніпра поступово зникає транспорт

Близько 40 відсотків водіїв маршруток та автобусів Дніпра не вийшли у понеділок на маршрути, повідомив Радіо Свобода завідувач сектору контролю та моніторингу договірних зобов’язань Департаменту транспорту і транспортної інфраструктури Дніпровського міськради Іван Васючков.

За його даними, два маршрути тимчасво призупинені, ще кілька маршрутів змінили схему руху.

За словами посадовця, те, що зараз на маршрутах Дніпра працює 60% рухомого складу, має кілька причин, зокрема загальне зниження пасажиропотоку на понад 60% та збитки через заповаджені на час карантину «ліміти» пасажирів.

«В умовах обмеження кількості перевезених пасажирів до десяти в одному транспортному засобі, збиток від автомобільних перевезень по місту Дніпро щодня складає понад 1 мільйон гривень. Ми поки намагаємося зберегти роботу пасажирських перевезень. Наші звернення та пропозиції Київ не чує. Ні повноважень, ні ресурсів, ні законодавчої можливості для спеціальних режимів роботи транспорту в умовах карантину не дає ніхто. Ми намагаємося стабілізувати ситуацію і не зупинити транспорт взагалі. Але тимчасові труднощі для пасажирів, в тому числі, працівників критично важливої інфраструктури, неминучі», – сказав Іван Васючков.

Водночас голова профспілки автомобілістів та автоперевізників Дніпра Михайло Тонконогий повідомив, що маршрутники міста не виходять на лінії також через побоювання штрафів за «зайвих пасажирів» і перестороги щодо свого здоров’я.

За його даними, у понеділок на лініях – до 40% рухомого складу на немагістральних маршрутах і близько 70-80% – на магістральних. Він також поінфрмував, що електротранспорту на лініях менше, ніж зазвичай, на кількох водіїв травмаїв та тролейбусів склали протокои через перевищення кількості пасажирів.

За даними Нацполіції, Дніпропетровщина лідирує за кількістю зафіксованих порушень правил карантину, наразі поліція склала 221 адмінпроткол.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...