App Store Google Play

З вулиць Дніпра поступово зникає транспорт

24.03.2020 13:00
З вулиць Дніпра поступово зникає транспорт

Близько 40 відсотків водіїв маршруток та автобусів Дніпра не вийшли у понеділок на маршрути, повідомив Радіо Свобода завідувач сектору контролю та моніторингу договірних зобов’язань Департаменту транспорту і транспортної інфраструктури Дніпровського міськради Іван Васючков.

За його даними, два маршрути тимчасво призупинені, ще кілька маршрутів змінили схему руху.

За словами посадовця, те, що зараз на маршрутах Дніпра працює 60% рухомого складу, має кілька причин, зокрема загальне зниження пасажиропотоку на понад 60% та збитки через заповаджені на час карантину «ліміти» пасажирів.

«В умовах обмеження кількості перевезених пасажирів до десяти в одному транспортному засобі, збиток від автомобільних перевезень по місту Дніпро щодня складає понад 1 мільйон гривень. Ми поки намагаємося зберегти роботу пасажирських перевезень. Наші звернення та пропозиції Київ не чує. Ні повноважень, ні ресурсів, ні законодавчої можливості для спеціальних режимів роботи транспорту в умовах карантину не дає ніхто. Ми намагаємося стабілізувати ситуацію і не зупинити транспорт взагалі. Але тимчасові труднощі для пасажирів, в тому числі, працівників критично важливої інфраструктури, неминучі», – сказав Іван Васючков.

Водночас голова профспілки автомобілістів та автоперевізників Дніпра Михайло Тонконогий повідомив, що маршрутники міста не виходять на лінії також через побоювання штрафів за «зайвих пасажирів» і перестороги щодо свого здоров’я.

За його даними, у понеділок на лініях – до 40% рухомого складу на немагістральних маршрутах і близько 70-80% – на магістральних. Він також поінфрмував, що електротранспорту на лініях менше, ніж зазвичай, на кількох водіїв травмаїв та тролейбусів склали протокои через перевищення кількості пасажирів.

За даними Нацполіції, Дніпропетровщина лідирує за кількістю зафіксованих порушень правил карантину, наразі поліція склала 221 адмінпроткол.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...