App Store Google Play

ФОП розіграв з власною фірмою тендер на вивезення сміття з парків

24.03.2020 15:00
 ФОП розіграв з власною фірмою тендер на вивезення сміття з парків

Комунальне підприємство «Міська інфраструктур» Дніпровської міської ради 28 лютого за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Благоустрій 2018» на послуги з вивезення сміттєзвалища на суму 177 тис грн..

Про це пише видання «БюроUA».

За даними «Прозорро», замовлено вивезення сміттєзвалищ з території парків ім. Дубініна і «Зелений Гай», скверів Івана Старова та «Амурський парк», а також зі стадіону «Авангард».

Єдиним конкурентом переможця на торгах був ФОП Ковтун Іван Олегович. Але за підсумками аукціону його пропозиція була 738 грн. дорожчою.

26-річний Іван Ковтун є співвласником свого конкурента на тендері «Благоустрій 2018». Партнером його по цій фірмі є Олександр Дудка.

ФОП Ковтун та «Благоустрій 2018» були зареєстровані в один день – 27 листопада 2018. Вони приймають участь в тендерах виключно в тендерах комунальних підприємств Дніпровської міськради.

«Благоустрій 2018» почало приймати участь в тендерах з грудня 2019 року і вже от мало замовлень на 4,37 млн грн. Замовниками були КП «Міська інфраструктура» та КП «Міськзеленбуд»

ФОП Іван Ковтун отримав три угоди з КП «Міська Інфраструктура» на загальну суму 1,04 млн грн.

Наші гроші

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...