App Store Google Play

ФОП розіграв з власною фірмою тендер на вивезення сміття з парків

24 Березня 15:00
 ФОП розіграв з власною фірмою тендер на вивезення сміття з парків

Комунальне підприємство «Міська інфраструктур» Дніпровської міської ради 28 лютого за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Благоустрій 2018» на послуги з вивезення сміттєзвалища на суму 177 тис грн..

Про це пише видання «БюроUA».

За даними «Прозорро», замовлено вивезення сміттєзвалищ з території парків ім. Дубініна і «Зелений Гай», скверів Івана Старова та «Амурський парк», а також зі стадіону «Авангард».

Єдиним конкурентом переможця на торгах був ФОП Ковтун Іван Олегович. Але за підсумками аукціону його пропозиція була 738 грн. дорожчою.

26-річний Іван Ковтун є співвласником свого конкурента на тендері «Благоустрій 2018». Партнером його по цій фірмі є Олександр Дудка.

ФОП Ковтун та «Благоустрій 2018» були зареєстровані в один день – 27 листопада 2018. Вони приймають участь в тендерах виключно в тендерах комунальних підприємств Дніпровської міськради.

«Благоустрій 2018» почало приймати участь в тендерах з грудня 2019 року і вже от мало замовлень на 4,37 млн грн. Замовниками були КП «Міська інфраструктура» та КП «Міськзеленбуд»

ФОП Іван Ковтун отримав три угоди з КП «Міська Інфраструктура» на загальну суму 1,04 млн грн.

Наші гроші

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...