App Store Google Play

ФОП розіграв з власною фірмою тендер на вивезення сміття з парків

24 Березня 15:00
 ФОП розіграв з власною фірмою тендер на вивезення сміття з парків

Комунальне підприємство «Міська інфраструктур» Дніпровської міської ради 28 лютого за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Благоустрій 2018» на послуги з вивезення сміттєзвалища на суму 177 тис грн..

Про це пише видання «БюроUA».

За даними «Прозорро», замовлено вивезення сміттєзвалищ з території парків ім. Дубініна і «Зелений Гай», скверів Івана Старова та «Амурський парк», а також зі стадіону «Авангард».

Єдиним конкурентом переможця на торгах був ФОП Ковтун Іван Олегович. Але за підсумками аукціону його пропозиція була 738 грн. дорожчою.

26-річний Іван Ковтун є співвласником свого конкурента на тендері «Благоустрій 2018». Партнером його по цій фірмі є Олександр Дудка.

ФОП Ковтун та «Благоустрій 2018» були зареєстровані в один день – 27 листопада 2018. Вони приймають участь в тендерах виключно в тендерах комунальних підприємств Дніпровської міськради.

«Благоустрій 2018» почало приймати участь в тендерах з грудня 2019 року і вже от мало замовлень на 4,37 млн грн. Замовниками були КП «Міська інфраструктура» та КП «Міськзеленбуд»

ФОП Іван Ковтун отримав три угоди з КП «Міська Інфраструктура» на загальну суму 1,04 млн грн.

Наші гроші

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...