App Store Google Play

Боротьба з коронавірусом від зеленої влади - це імітація

23.03.2020 14:00
Боротьба з коронавірусом від зеленої влади - це імітація

Заходи по боротьбі з епідемію від зеленої влади - це імітація. Під час епідемії проявляється все справжнє.

Дивимося на їх зміст:

- карантин оголосили вчасно, заздалегідь;

- МВС наполягає на посиленні карантину;

- прийняли профільний закон у Верховній Раді.

Це все.

Непоганий початок... а продовження?

На жаль, продовження, це не піар, тут працювати треба.

Закупівля обладнання, масове тестування, розрахунок найбільш небезпечних видів комунікації і адекватне їх переривання, розрахунок контактів хворих і зосередження зусиль на них, переведення профільної промисловості на спеціальний режим роботи, адекватний розрахунок і надання допомоги малозабезпеченим, адекватна оцінка перспектив карантину для економіки, бізнесу, реальних доходів населення, реальна оцінка інформаційної складової загроз національній безпеці у зв'язку з недобросовісними маніпуляціями інформацією про епідемію тощо - адекватні загрози, реальні, раціональні заходи - їх або нема, або вони в зародковому стані.

Позитивні заходи практично відсутні. Присутні негативні і каральні, які сил не додають - віднімають

Позитивні заходи (які додають сили суспільству, економіці, країні) практично відсутні. Присутні негативні (заборонні) і каральні (штрафи і погрози), які сил не додають - віднімають.

І відео-звернення резидента, в яких він другі намагається видавати за перші.

Окремим трендом відбувається наполеглива спроба аваківського МВС побути диктатурою хоч трохи; знову ж під прикриттям турботи про громадян, "мовляв, не менти ми - рятівники".

Психологічні комплекси Зеленського, який за рівнем безпорадності і нездатності забезпечити переведення держави в реальний режим протидії епідемії, і практично перетворився вже тільки в актора озвучення промо-роликів ОП, психологічні комплекси ментів, яким хочеться хоч раз в житті бути корисними - ось все, що ми поки маємо.

Загалом замість адекватного планування/реалізації - суміш кепського за виконанням, неспроможного за змістом дрібного за розумінням піару від ОП і проєкції душевної патології від керівництва МВС.

Піар і заборони. Ролики і штрафи. Безпорадність і погрози. Все це - реальний стан держвлади сьогодні.

Піар і заборони. Ролики і штрафи. Безпорадність і погрози. Все це - реальний стан держвлади сьогодні

А ще пограбування місцевих бюджетів на користь олігархів.

Таємниця в тому, що під час надзвичайностей на надзвичайний режим, в першу чергу, потрібно переводити мізки і совість "множновладців", а вже потім - державу і країну.

А намагатися працювати з масштабною кризою в режимі звичного до цього схематозу...

Втім, і звичний схематоз - це теж щасливий вчорашній день цієї влади. Сьогодні вже - розпад. Недієздатність.

Ще може щось зробити система охорони здоров'я і місцева влада, профільні міністерства.

Але як вказівки дають, так і виконують.

Зелені не в змозі віддати нормальні вказівки, і зробити складний додатковий адміністративний продукт з простої причини - у них немає цілісного бачення і глибинного розуміння процесів.

Ви, товариші, ще не зрозуміли - який туалетний папір ви вибрали і закупили - собі на голову? І яка його виявилася ціна, коли реальна петля вдарила?

Ще трохи і зрозумієте.

Facebook автора

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...