App Store Google Play

"Зелені бариги" - торгівля на коронавірусі

19.03.2020 20:00
"Зелені бариги" - торгівля на коронавірусі

Бариги - це лайливе для українців слово з’явилося декілька років тому, несучи презирливе ставлення до політиків, що грабують країну під час війни та торгують з країною-агресором.

Але в минулому році влада в державі змінилася, а бариги нікуди чомусь не ділися. Точніше баригами, несподівано для її виборців, стала нова, вже “зелена” влада, головним видом діяльності якої саме і став гешефт - комерційні оборудки, базовані на примітивній спекуляції та брехні.

Якщо спочатку традиційною сферою зелених гешефтмахерів була головно торгівля «на крові», тобто з російськими окупантами, то світова пандемія коронавірусу подарувала їм нові можливості нажитися чи познущатися з тубільців. І це їм вдалося.

Рейтинг торгівців «на коронавірусі» несподівано очолив не Коломойський (певно ми ще не все про це знаємо або “ещё не вечер”), а інший колега Зеленського – Михайло Радуцький. Цей друг президента, власник клініки “Борис” та ще й голова парламентського комітету з питань охорони здоров’я скупив 28 мільйонів медичних масок в Україні та продав їх в Китай, отримавши прибуток в 186 млн. грн.!
Наслідком успішного збагачення зе-бариги став колосальний дефіцит масок в країні та збільшення їх вартості в 5-10 разів!

Другим в цьому сумнівному рейтингу поки став сам Коломойський - його “Міжнародні авіалінії України” за добу до закриття сполучення України з іншими країнами збільшили вартість авіаквитків у 3-4 рази! Нажитися на чужій біді людей - це цілком в дусі “гуманістичних” поглядів головного олігарха країни.

І ще один друг Зеленського - власник клініки “Eurolab” та телеведучий Андрій Пальчевський, який голосніше за всіх кричав, що Порошенко - барига, поки вірогідно товчеться на третьому місці, але швидко може вирватися вперед.
Його клініка - єдиний приватний заклад в країні, який має тести на Сovid-19.
Пацієнтам пропонують два тести: експрес-тест за 1,5 тисяч грн. та головний тест - за 16 тисяч грн. При цьому вартість таких тестів за кордоном в роздріб еквівалентна відповідно 300-400 грн. та 1 800 грн., а закупівельна ціна -ще рази в 2 менша!
Тобто цей бізнес на страху людей захворіти смертельною хворобою дає понад 1 000% рентабельності!

І це лише початок опанування зеленськими баригами “коронавірусу” в країні. Поки що “в темі” не видно різних дубинських, бужанських та інших невідомих куницьких.

За допомогою всіх цих зе-бариг країна може отримати новітній, модернізований “голодомор”, особливо на тлі торгівлі Зеленським та Ко самою нашою державою.

… Якщо тільки український народ не прокинеться і не зупинить зелених гешефтмахерів.

Сторінка автора

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...