App Store Google Play

"Зелені бариги" - торгівля на коронавірусі

19 Березня 20:00
"Зелені бариги" - торгівля на коронавірусі

Бариги - це лайливе для українців слово з’явилося декілька років тому, несучи презирливе ставлення до політиків, що грабують країну під час війни та торгують з країною-агресором.

Але в минулому році влада в державі змінилася, а бариги нікуди чомусь не ділися. Точніше баригами, несподівано для її виборців, стала нова, вже “зелена” влада, головним видом діяльності якої саме і став гешефт - комерційні оборудки, базовані на примітивній спекуляції та брехні.

Якщо спочатку традиційною сферою зелених гешефтмахерів була головно торгівля «на крові», тобто з російськими окупантами, то світова пандемія коронавірусу подарувала їм нові можливості нажитися чи познущатися з тубільців. І це їм вдалося.

Рейтинг торгівців «на коронавірусі» несподівано очолив не Коломойський (певно ми ще не все про це знаємо або “ещё не вечер”), а інший колега Зеленського – Михайло Радуцький. Цей друг президента, власник клініки “Борис” та ще й голова парламентського комітету з питань охорони здоров’я скупив 28 мільйонів медичних масок в Україні та продав їх в Китай, отримавши прибуток в 186 млн. грн.!
Наслідком успішного збагачення зе-бариги став колосальний дефіцит масок в країні та збільшення їх вартості в 5-10 разів!

Другим в цьому сумнівному рейтингу поки став сам Коломойський - його “Міжнародні авіалінії України” за добу до закриття сполучення України з іншими країнами збільшили вартість авіаквитків у 3-4 рази! Нажитися на чужій біді людей - це цілком в дусі “гуманістичних” поглядів головного олігарха країни.

І ще один друг Зеленського - власник клініки “Eurolab” та телеведучий Андрій Пальчевський, який голосніше за всіх кричав, що Порошенко - барига, поки вірогідно товчеться на третьому місці, але швидко може вирватися вперед.
Його клініка - єдиний приватний заклад в країні, який має тести на Сovid-19.
Пацієнтам пропонують два тести: експрес-тест за 1,5 тисяч грн. та головний тест - за 16 тисяч грн. При цьому вартість таких тестів за кордоном в роздріб еквівалентна відповідно 300-400 грн. та 1 800 грн., а закупівельна ціна -ще рази в 2 менша!
Тобто цей бізнес на страху людей захворіти смертельною хворобою дає понад 1 000% рентабельності!

І це лише початок опанування зеленськими баригами “коронавірусу” в країні. Поки що “в темі” не видно різних дубинських, бужанських та інших невідомих куницьких.

За допомогою всіх цих зе-бариг країна може отримати новітній, модернізований “голодомор”, особливо на тлі торгівлі Зеленським та Ко самою нашою державою.

… Якщо тільки український народ не прокинеться і не зупинить зелених гешефтмахерів.

Сторінка автора

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...