App Store Google Play

Справа Каснерів: Верховний Суд знову став на бік громади

19 Березня 15:00
Справа Каснерів: Верховний Суд знову став на бік громади

Уже втретє Верховний Суд стає на бік Дніпровської міської ради щодо об’єкта самочинного будівництва, розташованого на вул. Князя Володимира Великого (у минулому вул. Плеханова), 13-Б. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на міську раду Дніпра.

Як відомо, за цією адресою – скандальна недобудова, яку містяни прозвали «каракатицею Каснерів». Вона розміщена впритул до спортивної школи. Незаконне будівництво спричинило підтоплення та тріщини фундаменту 14-поверхівки, що межує з будмайданчиком.

Так, за постановою Верховного Суду від 26 вересня 2018 року у справі № 200/21311/16-ц було залишено без змін рішення Апеляційного суду Дніпропетровської області від 12 жовтня 2017 року, яким забудовнику (Прокоф’єву О. А.) відмовлено у задоволенні позову до Дніпровської міської ради про поновлення договору оренди земельної ділянки за вищевказаною адресою.

Уже у квітні 2019 року у справі № 804/3987/17 Верховний Cуд залишив чинною постанову Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 27 вересня 2017 року у справі № 804/3987/17, яким було встановлено, що дане будівництво є самочинним.

У березні 2019 року Бабушкінський районний суд Дніпропетровська задовольнив позов забудовника до Дніпровскої міської ради. Цим було оскаржено акти органу місцевого самоврядування, що стосуються присвоєння адреси незавершеному будівництву по вул. Князя Володимира Великого (вул. Плеханова), 13-Б та врегулювання питань, пов’язаних з цим об’єктом нерухомого майна. У вересні того ж року Дніпровський апеляційний суд залишив рішення без змін.

Але за касаційною скаргою Дніпровської міської ради Верховний Суд постановою від 11 березня 2020 року скасував судові рішення попередніх інстанцій, відмовивши Прокоф’єву О. А. у задоволенні його позову.

Так, за відсутності у забудовника дозвільних документів на незавершений об’єкт, зокрема права на забудову земельної ділянки, що належить тергромаді, Верховний Суд не знайшов підтвердження порушення прав позивача оскаржуваними актами, за захистом яких останній звернувся до суду.

Нагадаємо, боротьба проти забудов Каснерів розпочалася з ініціативи Андрія Денисенка, народного депутата України восьмого скликання. Згодом суди неодноразово підтверджували незаконність забудови, а до самої скандальної багатоповерхівки навідувався тодішній генпрокурор Луценко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...