App Store Google Play

Справа Каснерів: Верховний Суд знову став на бік громади

19 Березня 15:00
Справа Каснерів: Верховний Суд знову став на бік громади

Уже втретє Верховний Суд стає на бік Дніпровської міської ради щодо об’єкта самочинного будівництва, розташованого на вул. Князя Володимира Великого (у минулому вул. Плеханова), 13-Б. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на міську раду Дніпра.

Як відомо, за цією адресою – скандальна недобудова, яку містяни прозвали «каракатицею Каснерів». Вона розміщена впритул до спортивної школи. Незаконне будівництво спричинило підтоплення та тріщини фундаменту 14-поверхівки, що межує з будмайданчиком.

Так, за постановою Верховного Суду від 26 вересня 2018 року у справі № 200/21311/16-ц було залишено без змін рішення Апеляційного суду Дніпропетровської області від 12 жовтня 2017 року, яким забудовнику (Прокоф’єву О. А.) відмовлено у задоволенні позову до Дніпровської міської ради про поновлення договору оренди земельної ділянки за вищевказаною адресою.

Уже у квітні 2019 року у справі № 804/3987/17 Верховний Cуд залишив чинною постанову Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 27 вересня 2017 року у справі № 804/3987/17, яким було встановлено, що дане будівництво є самочинним.

У березні 2019 року Бабушкінський районний суд Дніпропетровська задовольнив позов забудовника до Дніпровскої міської ради. Цим було оскаржено акти органу місцевого самоврядування, що стосуються присвоєння адреси незавершеному будівництву по вул. Князя Володимира Великого (вул. Плеханова), 13-Б та врегулювання питань, пов’язаних з цим об’єктом нерухомого майна. У вересні того ж року Дніпровський апеляційний суд залишив рішення без змін.

Але за касаційною скаргою Дніпровської міської ради Верховний Суд постановою від 11 березня 2020 року скасував судові рішення попередніх інстанцій, відмовивши Прокоф’єву О. А. у задоволенні його позову.

Так, за відсутності у забудовника дозвільних документів на незавершений об’єкт, зокрема права на забудову земельної ділянки, що належить тергромаді, Верховний Суд не знайшов підтвердження порушення прав позивача оскаржуваними актами, за захистом яких останній звернувся до суду.

Нагадаємо, боротьба проти забудов Каснерів розпочалася з ініціативи Андрія Денисенка, народного депутата України восьмого скликання. Згодом суди неодноразово підтверджували незаконність забудови, а до самої скандальної багатоповерхівки навідувався тодішній генпрокурор Луценко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...