App Store Google Play

Філатов безконтактно роздасть дніпрянам похилого віку 10 тисяч продуктових наборів

19 Березня 12:00
Філатов безконтактно роздасть дніпрянам похилого віку 10 тисяч продуктових наборів

Щоб убезпечити від зараження коронавірусом найбільш вразливу перед інфекцією категорію населення, людей похилого віку, у Дніпрі організували безконтактну доставку харчів. Про це повідомляє пресслужба Дніпровської міської ради.

Вияивляється, в місті існує онлайн-платформа, яка об’єднує волонтерів, активістів і підприємців, котрі готові допомагати. Нині опрацьовують логістичний маршрут між понад 12,5 тисяч хворих і одиноких пенсіонерів. Усі вони є підопічними територіальних центрів Дніпра. Про це Борис Філатов заявив під час спільної зустрічі очільників міст, обласної влади, підприємців і правоохоронців 18 березня.

Міський голова Дніпра наголосив: за півроку до місцевих виборів така доставка не має нічого спільного ані з агітацією, ані з просуванням партійних чи релігійних уподобань. Нині до наборів входять крупи, макарони, хліб. Включатимуть і продукти тривалого терміну зберігання.

«Я хотів би звернутися до громадянського суспільства: час відкинути всі сварки і з’ясування стосунків. Нині розвезено близько 600 продуктових наборів для людей похилого віку. Завтра – близько 10 тисяч. Тож звертаюся і до представників великого бізнесу: ми готові отримувати будь-яку допомогу», – сказав очільник міста.

За словами Бориса Філатова, для захисту найбільш вразливої перед інфекцією COVID-19 категорії населення з инм об’єдналися навіть ідеологічні супротивники з "різних конфесій" та волонтери. Також за словами Філатова до нього звернулися власники косметичних виробництв, котрі готові допомогти з постачанням спиртового розчину у пляшках. Тож наступним етапом боротьби з коронавірусом буде роздача спиртового розчину містянам.

Загалом на протидію розповсюдженню коронавірусу міська рада з бюджету Дніпра виділила 98 млн грн. За ці гроші закупили 35 апаратів штучної вентиляції легенів (нині місто чекає на їхню поставку), а також засоби дезінфекції, захисні костюми, маски, медикаменти, ранці для розпилення знезаражувальних розчинів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...