App Store Google Play

АТБ звинуватив у порожніх полицях спекулянтів і ввів норми відпуску товарів

18.03.2020 12:00
АТБ звинуватив у порожніх полицях спекулянтів і ввів норми відпуску товарів
Компанія «АТБ-Маркет» ввела в мережі превентивні заходи, які дозволять уникнути нестачі товарів в окремих магазинах мережі через ажіотажний попит спантеличених покупців і спекулянтів, які намагаються нажитися на подіях, пов'язаних з коронавірусом. про це йдеться у офіційному повідомленні компанії, передає УНІАН.
 
Починаючи з 18 березня, в магазинах буде діяти обмеження на продаж товарів в одні руки — йдеться в повідомленні пресслужби «АТБ-Маркет».
 
«Ажіотаж створюють не стільки запасливі громадяни, скільки недобросовісні покупці, які потім спекулюють товарами першої необхідності. Щоб не допустити штучно створеного ажіотажу, компанія "АТБ-Маркет" вводить у всіх супермаркетах превентивні заходи. Зокрема, вода, пиво та напої в пластикових пляшках будуть відпускатися у кількості не більше 12 одиниць в одні руки. Всі інші товари продаватимуться в кількості не більше 5 штук в одні руки», — повідомили у компанії.
 
«Ці заходи вимушені та спрямовані на боротьбу зі спекулянтами, — прокоментували в "АТБ-Маркет". — Піклуючись про покупців, компанія боролася і буде боротися зі штучним ажіотажем на продукти першої необхідності. Просимо наших покупців з розумінням поставитися до цих обмежень».
 
Як розповіли у компанії, товарів на полицях її супермаркетів та у розподільних центрах корпорації АТБ достатньо, щоб задовольнити попит покупців, а чітка логістична система дозволяє забезпечити постійне поповнення власних запасів і магазинів АТБ.
 
Водночас, за численними відгуками покупців, найбільша мережа супермаркетів України критично не впоралась з очікуваним підвищеним попитом, пов'язаним з карантином і необхідністю перебувати вдома значної частини населення. 15, 16 та 17 березня, зокрема у Дніпрі в більшості магазинів спостерігалася відсутність борошна, більшості круп, солі, м'яса, вологих серветок та туалетного паперу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...