App Store Google Play

АТБ звинуватив у порожніх полицях спекулянтів і ввів норми відпуску товарів

18.03.2020 12:00
АТБ звинуватив у порожніх полицях спекулянтів і ввів норми відпуску товарів
Компанія «АТБ-Маркет» ввела в мережі превентивні заходи, які дозволять уникнути нестачі товарів в окремих магазинах мережі через ажіотажний попит спантеличених покупців і спекулянтів, які намагаються нажитися на подіях, пов'язаних з коронавірусом. про це йдеться у офіційному повідомленні компанії, передає УНІАН.
 
Починаючи з 18 березня, в магазинах буде діяти обмеження на продаж товарів в одні руки — йдеться в повідомленні пресслужби «АТБ-Маркет».
 
«Ажіотаж створюють не стільки запасливі громадяни, скільки недобросовісні покупці, які потім спекулюють товарами першої необхідності. Щоб не допустити штучно створеного ажіотажу, компанія "АТБ-Маркет" вводить у всіх супермаркетах превентивні заходи. Зокрема, вода, пиво та напої в пластикових пляшках будуть відпускатися у кількості не більше 12 одиниць в одні руки. Всі інші товари продаватимуться в кількості не більше 5 штук в одні руки», — повідомили у компанії.
 
«Ці заходи вимушені та спрямовані на боротьбу зі спекулянтами, — прокоментували в "АТБ-Маркет". — Піклуючись про покупців, компанія боролася і буде боротися зі штучним ажіотажем на продукти першої необхідності. Просимо наших покупців з розумінням поставитися до цих обмежень».
 
Як розповіли у компанії, товарів на полицях її супермаркетів та у розподільних центрах корпорації АТБ достатньо, щоб задовольнити попит покупців, а чітка логістична система дозволяє забезпечити постійне поповнення власних запасів і магазинів АТБ.
 
Водночас, за численними відгуками покупців, найбільша мережа супермаркетів України критично не впоралась з очікуваним підвищеним попитом, пов'язаним з карантином і необхідністю перебувати вдома значної частини населення. 15, 16 та 17 березня, зокрема у Дніпрі в більшості магазинів спостерігалася відсутність борошна, більшості круп, солі, м'яса, вологих серветок та туалетного паперу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...