App Store Google Play

АТБ звинуватив у порожніх полицях спекулянтів і ввів норми відпуску товарів

18 Березня 12:00
АТБ звинуватив у порожніх полицях спекулянтів і ввів норми відпуску товарів
Компанія «АТБ-Маркет» ввела в мережі превентивні заходи, які дозволять уникнути нестачі товарів в окремих магазинах мережі через ажіотажний попит спантеличених покупців і спекулянтів, які намагаються нажитися на подіях, пов'язаних з коронавірусом. про це йдеться у офіційному повідомленні компанії, передає УНІАН.
 
Починаючи з 18 березня, в магазинах буде діяти обмеження на продаж товарів в одні руки — йдеться в повідомленні пресслужби «АТБ-Маркет».
 
«Ажіотаж створюють не стільки запасливі громадяни, скільки недобросовісні покупці, які потім спекулюють товарами першої необхідності. Щоб не допустити штучно створеного ажіотажу, компанія "АТБ-Маркет" вводить у всіх супермаркетах превентивні заходи. Зокрема, вода, пиво та напої в пластикових пляшках будуть відпускатися у кількості не більше 12 одиниць в одні руки. Всі інші товари продаватимуться в кількості не більше 5 штук в одні руки», — повідомили у компанії.
 
«Ці заходи вимушені та спрямовані на боротьбу зі спекулянтами, — прокоментували в "АТБ-Маркет". — Піклуючись про покупців, компанія боролася і буде боротися зі штучним ажіотажем на продукти першої необхідності. Просимо наших покупців з розумінням поставитися до цих обмежень».
 
Як розповіли у компанії, товарів на полицях її супермаркетів та у розподільних центрах корпорації АТБ достатньо, щоб задовольнити попит покупців, а чітка логістична система дозволяє забезпечити постійне поповнення власних запасів і магазинів АТБ.
 
Водночас, за численними відгуками покупців, найбільша мережа супермаркетів України критично не впоралась з очікуваним підвищеним попитом, пов'язаним з карантином і необхідністю перебувати вдома значної частини населення. 15, 16 та 17 березня, зокрема у Дніпрі в більшості магазинів спостерігалася відсутність борошна, більшості круп, солі, м'яса, вологих серветок та туалетного паперу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....