App Store Google Play

АТБ звинуватив у порожніх полицях спекулянтів і ввів норми відпуску товарів

18 Березня 12:00
АТБ звинуватив у порожніх полицях спекулянтів і ввів норми відпуску товарів
Компанія «АТБ-Маркет» ввела в мережі превентивні заходи, які дозволять уникнути нестачі товарів в окремих магазинах мережі через ажіотажний попит спантеличених покупців і спекулянтів, які намагаються нажитися на подіях, пов'язаних з коронавірусом. про це йдеться у офіційному повідомленні компанії, передає УНІАН.
 
Починаючи з 18 березня, в магазинах буде діяти обмеження на продаж товарів в одні руки — йдеться в повідомленні пресслужби «АТБ-Маркет».
 
«Ажіотаж створюють не стільки запасливі громадяни, скільки недобросовісні покупці, які потім спекулюють товарами першої необхідності. Щоб не допустити штучно створеного ажіотажу, компанія "АТБ-Маркет" вводить у всіх супермаркетах превентивні заходи. Зокрема, вода, пиво та напої в пластикових пляшках будуть відпускатися у кількості не більше 12 одиниць в одні руки. Всі інші товари продаватимуться в кількості не більше 5 штук в одні руки», — повідомили у компанії.
 
«Ці заходи вимушені та спрямовані на боротьбу зі спекулянтами, — прокоментували в "АТБ-Маркет". — Піклуючись про покупців, компанія боролася і буде боротися зі штучним ажіотажем на продукти першої необхідності. Просимо наших покупців з розумінням поставитися до цих обмежень».
 
Як розповіли у компанії, товарів на полицях її супермаркетів та у розподільних центрах корпорації АТБ достатньо, щоб задовольнити попит покупців, а чітка логістична система дозволяє забезпечити постійне поповнення власних запасів і магазинів АТБ.
 
Водночас, за численними відгуками покупців, найбільша мережа супермаркетів України критично не впоралась з очікуваним підвищеним попитом, пов'язаним з карантином і необхідністю перебувати вдома значної частини населення. 15, 16 та 17 березня, зокрема у Дніпрі в більшості магазинів спостерігалася відсутність борошна, більшості круп, солі, м'яса, вологих серветок та туалетного паперу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...
В реальній Україні:> "В Україні – більше мільйона онкохворих пацієнтів і щороку реєструється понад 130 тис. нових випадків"> "Ежегодно в стране от туберкулеза умирают 4 тысячи пациентов, т...