День Добровольця у Дніпрі пройшов під знаком об’єднання проти капітуляції України. За слова організаторів та учасників акції, дніпряни найбільшою загрозою вбачають пробудження вірусу "руського миру".
Підписання в Мінську керівником Офісу Президента Андрієм Єрмаком документів, що несуть загрозу державності України, з людьми з незрозумілими статусами та повноваженнями, активні переслідування патріотів за вигаданими звинуваченнями та багато інших викликів гуртують мешканців Дніпра навколо місцевого Штабу "Руху Опору Капітуляції".
Керівник Січеславської обласної організації "Рух Опору Капітуляції" Андрій Денисенко під час свого виступу подякував кожному добровольцю, кожному, хто у 2014-му став на захист України, та сотням місто, які прийшли у цей святковий день до Скверу Героїв.
"День Добровольця дихає українською весною, Майданом і початком очищення від зеленої плісняви!" - наголосив він.
"У нас можуть бути різні погляди на деякі політичні питання - ринок землі чи медичний канабіс, наприклад, але в питанні руху України подалі від північного сусіда в бік цивілізованих країн, у питаннях суверенітету та територіальної цілісності ми - єдині!", - зауважують у міській організації "Демократичної сокири".






.jpg)