App Store Google Play

У Дніпрі евакуатори не справляються з кількістю неправильно запаркованих автівок

12.03.2020 12:00
У Дніпрі евакуатори не справляються з кількістю неправильно запаркованих автівок

У місті Дніпро, в середньому, щоденно за неправильне паркування машин та неоплату парковки «прибираються» п’ять автомобілів. Для цього працюють дев'ять евакуаторів. У тому числі один – спеціальний евакуатор підвищеного навантаження, у планах – придбати іще один такий.

Про 11 березня це під час прямої телефонної лінії у Дніпровській міській раді повідомили комунальники, пишуть журналісти видання ЛИЦА.

За 41 робочий день січня-лютого 2020 інспектори евакуйовали близько 200 автомобілів. Виписали 27 тис. штрафів за неправильне паркування машин та неоплату парковки. До міського бюджету вже надійшло понад 3 млн грн, повідомив начальник Інспекції з питань контролю за паркуванням Бацун Володимир Петрович.

«Відтоді, як у Дніпрі запрацювала інспекція з питань контролю за паркуванням, кількість водіїв, які порушують відповідні правила, зменшилася. Дійсно поменшало фактів паркування машин на пішохідних переходах або на зупинках громадського транспорту. Водії знають, що працює інспекція», – наголосив директор Комунального підприємства «Міськавтопарк» Омельченко Дмитро Анатолійович.

Також повідомляється, що у Дніпрі продовжують обладнувати денні паркувальні майданчики. Нині на балансі комунального підприємства «Міськавтопарк» 6 тис. паркомісць, із них близько 2,5 тис. є платними.

«Ці майданчики мають усе необхідне: паркомати, відповідні знаки, дорожню розмітку тощо», – йдеться також в повідомленні.

За словами комунальників, завдання на 2020 рік – дообладнати решту паркомісць.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...