App Store Google Play

У Дніпрі евакуатори не справляються з кількістю неправильно запаркованих автівок

12 Березня 12:00
У Дніпрі евакуатори не справляються з кількістю неправильно запаркованих автівок

У місті Дніпро, в середньому, щоденно за неправильне паркування машин та неоплату парковки «прибираються» п’ять автомобілів. Для цього працюють дев'ять евакуаторів. У тому числі один – спеціальний евакуатор підвищеного навантаження, у планах – придбати іще один такий.

Про 11 березня це під час прямої телефонної лінії у Дніпровській міській раді повідомили комунальники, пишуть журналісти видання ЛИЦА.

За 41 робочий день січня-лютого 2020 інспектори евакуйовали близько 200 автомобілів. Виписали 27 тис. штрафів за неправильне паркування машин та неоплату парковки. До міського бюджету вже надійшло понад 3 млн грн, повідомив начальник Інспекції з питань контролю за паркуванням Бацун Володимир Петрович.

«Відтоді, як у Дніпрі запрацювала інспекція з питань контролю за паркуванням, кількість водіїв, які порушують відповідні правила, зменшилася. Дійсно поменшало фактів паркування машин на пішохідних переходах або на зупинках громадського транспорту. Водії знають, що працює інспекція», – наголосив директор Комунального підприємства «Міськавтопарк» Омельченко Дмитро Анатолійович.

Також повідомляється, що у Дніпрі продовжують обладнувати денні паркувальні майданчики. Нині на балансі комунального підприємства «Міськавтопарк» 6 тис. паркомісць, із них близько 2,5 тис. є платними.

«Ці майданчики мають усе необхідне: паркомати, відповідні знаки, дорожню розмітку тощо», – йдеться також в повідомленні.

За словами комунальників, завдання на 2020 рік – дообладнати решту паркомісць.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...