App Store Google Play

У Дніпрі продовжується заміна "Спринтерів" на великі автобуси

10.03.2020 18:00
У Дніпрі продовжується заміна "Спринтерів" на великі автобуси

У Дніпрі продовжується реорганізація транспортної мережі. За останні пів року кількість автобусів великої місткості збільшилася вдвічі, тепер їх 156. Також 12 зупинок громадського транспорту повністю облаштували для усіх маломобільних категорій населення. До 2023 року заплановано забезпечити такі умови по всьому місту, запевняє пресслужба Дніпровської міскої ради.

«У «АТП-11205» знаходяться одні із тих автобусів, що були привезені за дорученням міського голови в результаті домовленості з автомобільними перевізниками. Вони в гарному стані і перед виходом на рейс проходять технічну перевірку. У рамках проведення реформи укріплення пересувного складу найближчим часом такі автобуси вийдуть на маршрути № 101, 43, 158 у повному обсязі. Віддалені маршрути також отримають нові автобуси», – розповів директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР Ігор Маковцев.

Спеціаліст відділу департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР Іван Васючков зазначив, що одним із пріоритетів з початку реформи було введення нових автобусів на напрямки: проспект Слобожанський, ж/м Лівобережний та Калинівський. Перед тим, як стати на лінії, нові машини проходять інвентаризацію, а також перевірку гігієнічного та технічного стану.

«У середньому щомісяця на маршрути виходить близько 30 – 40 нових автобусів великої місткості. Місту загалом їх потрібно близько 700 – 800, і до середини 2021 року ця програма буде виконана. Однак, є деякі проблеми, які пов’язані з центральною владою, а саме – з митницею. Автобуси вже знаходяться на території міста, але через зміни правил, їх важко розмитнити», – додав Іван Васючков.

Директор «АТП-11205» Тарас Жуков розповів, що їх підприємство вже закупило 8 автобусів, до кінця року кількість машин збільшиться до 20. Також для обслуговування нового транспорту будують технічні приміщення. Окрім цього, усі маршрутні автобуси тричі на день проходять санітарну обробку.

У Дніпрі у пріоритеті до середини літа 2020 року – поставити низькопідлогові автобуси великої місткості на житлові масиви: Мирний, Краснопілля, Західний і Самарівка. Водночас місто співпрацює з уповноваженим Президента України при Кабінеті Міністрів з питань прав людей з інвалідністю: розробляється програма з комплектації транспортних засобів аудіовізуальними пристроями.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...