App Store Google Play

На вічі в Дніпрі вимагали відставки президента Володимира Зеленського

09.03.2020 19:00
На вічі в Дніпрі вимагали відставки президента Володимира Зеленського

У Дніпрі в рамках кампанії «Ні капітуляції» провели акцію «Захисти Україну: мобілізація патріотів-державників». Віче зібралось неподалік від будівлі Дніпропетровської облдержадміністрації, під будівлею Медіапростору, де перебуває штаб кампанії, повідомляє кореспондент «Радіо Свобода», передає Дніпроград.

У руках учасники акції тримали плакати з гаслом «Борітеся – поборете» та іншими цитатами з Тараса Шевченка, синьо-жовті, червоно-чорні прапори, а також кримськотатарський прапор.

На заході, у якому взяло участь кілька сотень людей, вимагали відставки президента Володимира Зеленського, запровадження санаційного режиму з очищення України від російських політичних, інформаційних та економічних структур, відновлення зусиль для пришвидшеної євроатлантичної інтеграції України.

За словами учасників, українська влада перейшла «червоні» лінії одразу на кількох напрямках – зовнішньо та внутрішньополітичному, економічному, соціальному.

Особливе обурення учасників акції викликала заява новопризначеного прем’єр-міністра Дениса Шмигаля щодо «води в Крим».

«Ми розуміємо, що відставка уряду – це відповідальність президента, так само, як і всі дії, які відбуваються в державі. Йде здача наших позицій, особливо ця заява про те, що можемо постачати воду в Крим – це фактична співпраця з агресором. Ми не можемо спокійно до цього ставитись. Влада має відповідальність», – сказав один з учасників Іван Дремлюга.

Організатори збирали контактні дані активістів, аби, за їхніми словами, мати можливість швидко зібрати однодумців «у випадку непередбачуваних подій».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...