App Store Google Play

Понад пів тисячі тюльпанів передали у військовий госпіталь Дніпра

08.03.2020 16:00
Понад пів тисячі тюльпанів передали у військовий госпіталь Дніпра

Квіти для жінок-медиків та пацієнток Військово-медичного клінічного центру Східного регіону у Дніпрі виростили та передали мешканці Чкаловськської об’єднаної територіальної громади, що на Дніпропетровщині.

Про це повідомляє АрміяInform.

Понад 500 тюльпанів елітних сортів стануть подарунками не тільки жіночому медперсоналу і пацієнткам шпиталю, а й мамам, дружинам, сестрам і донькам військовиків, які тут лікуються. Коли вони прийдуть провідати рідних або коханих, воїни зустрінуть їх квітами.

— Тюльпан — це така квітка, яка розквітає з першим теплом, вона асоціюється зі святом жіночості, любові, кохання, — говорить голова Чкаловськської об’єднаної територіальної громади (Нікопольський район Дніпропетровщини) Олександр Чернов. І зазначає, що багато хто тут вирощує тюльпани у теплицях, тож ініціативу привітати військових медиків і їхніх пацієнток підтримало чимало людей.

— Люди відгукнулися. Хто скільки зміг — хто три десятки, хто пів сотні безоплатно дав. Ми зібрали квіти і привезли до госпіталю, щоб привітали жінок, які тут перебувають або відвідують поранених, — зазначив Олександр Чернов.

За збігом обставин одна з пацієнток госпіталю виявилася військовим медиком і нікопольчанкою. Ірина Чекан служить у медичній роті 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр» і проходить тут курс відновлення після травми.

— Ми евакуйовуємо поранених з поля бою, лікуємо військових, які нині виконують завдання на фронті. Дуже переживаємо за них, намагаємось зберегти їхнє здоров’я, а головне — життя. Несподіванкою став приїзд земляків. Приємно, що підтримують, дякую їм і колегам-лікарям, які нами опікуються, — каже Ірина Чекан.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...