App Store Google Play

РОК закликає на Віче «Захисти Україну» під Дніпро ОДА 9 березня

02.03.2020 20:00
РОК закликає на Віче «Захисти Україну» під Дніпро ОДА 9 березня

Рух опору капітуляції в особі свого координатора у Дніпр Андрія Денисенка закликає всіх партіотів-дерджавників 9 березня на 14:00 на площу перед Дніпропетровською облдержадміністрацією на мотиваційне Віче «Захисти Україну!»

Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на організаторів заходу.

«Червоні лінії перейдено неодноразово. На всіх напрямках. Зовнішньо та внутрішньополітичному, економічному, соціальному. Зевлада не лише не відмовилася від згубного курсу на капітуляцію, який перетворюється на системну державну зраду, елементом якої є таємні зустрічі в Омані, але й нарощує репресії проти патріотів, які протистоять російській агресії», - йдеться в анонсі події.

Організатори наголошують на антиукраїнському характері деяких законопроектів, які готова прийняти влада «Слуг народу» та на стагнаційних процесах в економіці та управлінні.

«Державний бюджет тільки в січні недоотримав 25% надходжень. Згортається децентралізація, відбувається масштабна реквізиція фінансів, які раніше спрямовувалися на підтримку місцевого самоврядування. Замість реформ і нових облич ми бачимо розграбунок, корупцію і старих регіоналів», - йдеться аноні масового зібрання.

Організатори Віче переконані: всі здорові національно-патріотичні та державницькі сили, всі свідомі українці мають об‘єднати зусилля і стати на захист України, як і 6 років тому.

Патріоти-дерджавнки з Дніпра висувають центральній владі наступні вимоги:

1. Відставка Зеленського з посади президента як капітулянта, колаборанта, який свідомо ввів в оману народ України і здійснює антидержавний, антинаціональний курс.

2. Запровадження санаційного режиму з очищення України від рашистських політичних, інформаційних та економічних структур, відміни незаконних і антинаціональних рішень Зе-влади.

3. Відновлення зусиль з пришвидшеної євроатлантичної інтеграції України, отримання міжнародних гарантій безпеки - передусім в напрямку отримання статусу основного союзника США.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...