App Store Google Play

РОК закликає на Віче «Захисти Україну» під Дніпро ОДА 9 березня

2 Березня 20:00
РОК закликає на Віче «Захисти Україну» під Дніпро ОДА 9 березня

Рух опору капітуляції в особі свого координатора у Дніпр Андрія Денисенка закликає всіх партіотів-дерджавників 9 березня на 14:00 на площу перед Дніпропетровською облдержадміністрацією на мотиваційне Віче «Захисти Україну!»

Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на організаторів заходу.

«Червоні лінії перейдено неодноразово. На всіх напрямках. Зовнішньо та внутрішньополітичному, економічному, соціальному. Зевлада не лише не відмовилася від згубного курсу на капітуляцію, який перетворюється на системну державну зраду, елементом якої є таємні зустрічі в Омані, але й нарощує репресії проти патріотів, які протистоять російській агресії», - йдеться в анонсі події.

Організатори наголошують на антиукраїнському характері деяких законопроектів, які готова прийняти влада «Слуг народу» та на стагнаційних процесах в економіці та управлінні.

«Державний бюджет тільки в січні недоотримав 25% надходжень. Згортається децентралізація, відбувається масштабна реквізиція фінансів, які раніше спрямовувалися на підтримку місцевого самоврядування. Замість реформ і нових облич ми бачимо розграбунок, корупцію і старих регіоналів», - йдеться аноні масового зібрання.

Організатори Віче переконані: всі здорові національно-патріотичні та державницькі сили, всі свідомі українці мають об‘єднати зусилля і стати на захист України, як і 6 років тому.

Патріоти-дерджавнки з Дніпра висувають центральній владі наступні вимоги:

1. Відставка Зеленського з посади президента як капітулянта, колаборанта, який свідомо ввів в оману народ України і здійснює антидержавний, антинаціональний курс.

2. Запровадження санаційного режиму з очищення України від рашистських політичних, інформаційних та економічних структур, відміни незаконних і антинаціональних рішень Зе-влади.

3. Відновлення зусиль з пришвидшеної євроатлантичної інтеграції України, отримання міжнародних гарантій безпеки - передусім в напрямку отримання статусу основного союзника США.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...