App Store Google Play

Частіше мити руки та самоізолюватись: в Дніпровській ОДА радять, як убезпечитись від коронавірусу

28 Лютого 10:00
Частіше мити руки та самоізолюватись: в Дніпровській ОДА радять, як убезпечитись від коронавірусу

Дніпропетровщина готова в разі необхідності протидіяти коронавірусу. У цьому впевнені в обласній державній адміністрації.

Як і в решті регіонів, за вказівкою РНБО на Дніпропетровщині визначені бригади «швидкої», які доставлятимуть пацієнтів до лікарень, є госпітальні бази та кваліфіковані інфекціоністи. Ці заклади забезпечені всім необхідним.

Чиновники стверджують,що мають чіткий план, як не допустити проникнення хвороби до регіону та зупинити її, якщо це все ж таки станеться. Наразі, аби не допустити завезення коронавірусу до області, в Міжнародному аеропорту Дніпропетровщини здійснюють температурний скринінг за допомогою тепловізорів.

В області визначено чотири бригади «швидкої» для надання допомоги та транспортування людей з підозрою на вірус. До лікування таких пацієнтів готові дві госпітальні бази:  у Дніпровській міській лікарні №21 та інфекційній лікарні №1 Кривого Рогу. Заклади забезпечені необхідними засобами та ліками для дотримання протиепідемічного режиму, а також ізоляції хворих і можуть прийняти три сотні пацієнтів. Нині в регіоні розглядають можливі локації для обсервації та проводять тренінги для лікарів. 

«Всі епідемії завжди починаються з так званого «нульового» пацієнта. Закликаю тих, хто має температуру, ускладнене дихання, інші прояви ГРВІ, самоізолюватись. Потрібно зв’язатися з сімейним лікарем та залишатися вдома, тоді ви не заразите багато людей, – підкреслила  експерт з епідеміології департаменту охоронт здоров'я ОДА Ірина Андрєєва. – Слід уникати контакту із людьми, які мають симптоми застуди. Частіше мити та дезінфікувати руки». 

Першого захворілого на коронавірус виявили в китайському місті Ухань наприкінці грудня 2019. На сьогодні по всьому світу захворіло понад 82 тис людей. З них майже 33 тис одужали. Більше 2,8 тис – померли. В Україні жодного лабораторно підтвердженого випадку COVID-19 не зафіксовано.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...