App Store Google Play

Частіше мити руки та самоізолюватись: в Дніпровській ОДА радять, як убезпечитись від коронавірусу

28 Лютого 10:00
Частіше мити руки та самоізолюватись: в Дніпровській ОДА радять, як убезпечитись від коронавірусу

Дніпропетровщина готова в разі необхідності протидіяти коронавірусу. У цьому впевнені в обласній державній адміністрації.

Як і в решті регіонів, за вказівкою РНБО на Дніпропетровщині визначені бригади «швидкої», які доставлятимуть пацієнтів до лікарень, є госпітальні бази та кваліфіковані інфекціоністи. Ці заклади забезпечені всім необхідним.

Чиновники стверджують,що мають чіткий план, як не допустити проникнення хвороби до регіону та зупинити її, якщо це все ж таки станеться. Наразі, аби не допустити завезення коронавірусу до області, в Міжнародному аеропорту Дніпропетровщини здійснюють температурний скринінг за допомогою тепловізорів.

В області визначено чотири бригади «швидкої» для надання допомоги та транспортування людей з підозрою на вірус. До лікування таких пацієнтів готові дві госпітальні бази:  у Дніпровській міській лікарні №21 та інфекційній лікарні №1 Кривого Рогу. Заклади забезпечені необхідними засобами та ліками для дотримання протиепідемічного режиму, а також ізоляції хворих і можуть прийняти три сотні пацієнтів. Нині в регіоні розглядають можливі локації для обсервації та проводять тренінги для лікарів. 

«Всі епідемії завжди починаються з так званого «нульового» пацієнта. Закликаю тих, хто має температуру, ускладнене дихання, інші прояви ГРВІ, самоізолюватись. Потрібно зв’язатися з сімейним лікарем та залишатися вдома, тоді ви не заразите багато людей, – підкреслила  експерт з епідеміології департаменту охоронт здоров'я ОДА Ірина Андрєєва. – Слід уникати контакту із людьми, які мають симптоми застуди. Частіше мити та дезінфікувати руки». 

Першого захворілого на коронавірус виявили в китайському місті Ухань наприкінці грудня 2019. На сьогодні по всьому світу захворіло понад 82 тис людей. З них майже 33 тис одужали. Більше 2,8 тис – померли. В Україні жодного лабораторно підтвердженого випадку COVID-19 не зафіксовано.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...