App Store Google Play

Частіше мити руки та самоізолюватись: в Дніпровській ОДА радять, як убезпечитись від коронавірусу

28.02.2020 10:00
Частіше мити руки та самоізолюватись: в Дніпровській ОДА радять, як убезпечитись від коронавірусу

Дніпропетровщина готова в разі необхідності протидіяти коронавірусу. У цьому впевнені в обласній державній адміністрації.

Як і в решті регіонів, за вказівкою РНБО на Дніпропетровщині визначені бригади «швидкої», які доставлятимуть пацієнтів до лікарень, є госпітальні бази та кваліфіковані інфекціоністи. Ці заклади забезпечені всім необхідним.

Чиновники стверджують,що мають чіткий план, як не допустити проникнення хвороби до регіону та зупинити її, якщо це все ж таки станеться. Наразі, аби не допустити завезення коронавірусу до області, в Міжнародному аеропорту Дніпропетровщини здійснюють температурний скринінг за допомогою тепловізорів.

В області визначено чотири бригади «швидкої» для надання допомоги та транспортування людей з підозрою на вірус. До лікування таких пацієнтів готові дві госпітальні бази:  у Дніпровській міській лікарні №21 та інфекційній лікарні №1 Кривого Рогу. Заклади забезпечені необхідними засобами та ліками для дотримання протиепідемічного режиму, а також ізоляції хворих і можуть прийняти три сотні пацієнтів. Нині в регіоні розглядають можливі локації для обсервації та проводять тренінги для лікарів. 

«Всі епідемії завжди починаються з так званого «нульового» пацієнта. Закликаю тих, хто має температуру, ускладнене дихання, інші прояви ГРВІ, самоізолюватись. Потрібно зв’язатися з сімейним лікарем та залишатися вдома, тоді ви не заразите багато людей, – підкреслила  експерт з епідеміології департаменту охоронт здоров'я ОДА Ірина Андрєєва. – Слід уникати контакту із людьми, які мають симптоми застуди. Частіше мити та дезінфікувати руки». 

Першого захворілого на коронавірус виявили в китайському місті Ухань наприкінці грудня 2019. На сьогодні по всьому світу захворіло понад 82 тис людей. З них майже 33 тис одужали. Більше 2,8 тис – померли. В Україні жодного лабораторно підтвердженого випадку COVID-19 не зафіксовано.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...