App Store Google Play

Дніпро встав лідером в антирейтингу вартості комунальних послуг - ЗМІ

24.02.2020 16:00
Дніпро встав лідером в антирейтингу вартості комунальних послуг - ЗМІ

Лідером антирейтингу з вартості комунальних послуг став Дніпро. З урахуванням усіх платежів, сім'я з трьох осіб, які проживають в цьому місті в будинку без лічильників, може заплатити за комуналку 3466 грн.

Про це йдеться в матеріалі "Де в Україні дорожча комуналка: рейтинг міст LIGA.net".

Друге місце - за Кропивницьким, де без тарифу на утримання будинку і постачання гарячої води, фінальний платіж - 3 379,13 грн. Третю позицію зайняли Суми – 3350 грн.

У топ-10 також входять: Рівне (3335 грн), Луцьк (3266 грн), Тернопіль (3288 грн), Чернігів (3242 грн), Київ (3 145 грн), Маріуполь (3 040 грн), а також Харків (3035 грн) та Миколаїв (3018 грн).

Замикає список рейтингу Ужгород, де без тарифу за опалення і постачання гарячої води, комуналка – 854,5 грн.

Перед ним розташувалися Чернівці – 1 840,8 грн (без платежу за утримання будинку та постачання гарячої води) і Херсон – 2331,9 грн (без тарифу на тепло і постачання гарячої води).

Як повідомляє УНІАН, згідно з повідомленням Держстату, заборгованість населення України з оплати житлово-комунальних послуг на кінець грудня 2019 року зросла на 5,9% порівняно з листопадом – до 63,7 млрд грн.

Зокрема, заборгованість з оплати за природний газ становила 27,9 млрд грн, за централізоване опалення та гарячу воду – 20,4 млрд грн, за утримання будинків, споруд та прибудинкових територій – 5,1 млрд грн, за централізоване постачання холодної води та водовідведення – 4,1 млрд грн, за вивезення побутових відходів – 0,8 млрд грн, за постачання електроенергії – 5,4 млрд грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...