App Store Google Play

Дніпро встав лідером в антирейтингу вартості комунальних послуг - ЗМІ

24 Лютого 16:00
Дніпро встав лідером в антирейтингу вартості комунальних послуг - ЗМІ

Лідером антирейтингу з вартості комунальних послуг став Дніпро. З урахуванням усіх платежів, сім'я з трьох осіб, які проживають в цьому місті в будинку без лічильників, може заплатити за комуналку 3466 грн.

Про це йдеться в матеріалі "Де в Україні дорожча комуналка: рейтинг міст LIGA.net".

Друге місце - за Кропивницьким, де без тарифу на утримання будинку і постачання гарячої води, фінальний платіж - 3 379,13 грн. Третю позицію зайняли Суми – 3350 грн.

У топ-10 також входять: Рівне (3335 грн), Луцьк (3266 грн), Тернопіль (3288 грн), Чернігів (3242 грн), Київ (3 145 грн), Маріуполь (3 040 грн), а також Харків (3035 грн) та Миколаїв (3018 грн).

Замикає список рейтингу Ужгород, де без тарифу за опалення і постачання гарячої води, комуналка – 854,5 грн.

Перед ним розташувалися Чернівці – 1 840,8 грн (без платежу за утримання будинку та постачання гарячої води) і Херсон – 2331,9 грн (без тарифу на тепло і постачання гарячої води).

Як повідомляє УНІАН, згідно з повідомленням Держстату, заборгованість населення України з оплати житлово-комунальних послуг на кінець грудня 2019 року зросла на 5,9% порівняно з листопадом – до 63,7 млрд грн.

Зокрема, заборгованість з оплати за природний газ становила 27,9 млрд грн, за централізоване опалення та гарячу воду – 20,4 млрд грн, за утримання будинків, споруд та прибудинкових територій – 5,1 млрд грн, за централізоване постачання холодної води та водовідведення – 4,1 млрд грн, за вивезення побутових відходів – 0,8 млрд грн, за постачання електроенергії – 5,4 млрд грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...