App Store Google Play

Мерія Дніпра виділила 14 млн гривень на власний піар в медіа

18.02.2020 11:00
Мерія Дніпра виділила 14 млн гривень на власний піар в медіа

КП «Організаційно-аналітична служба» Дніпровської міської ради у січні-лютому за результатами тендерів уклало чотири угоди з місцевими ФОПами про висвітлення діяльності Дніпровської міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів через ЗМІ на загальну суму 13,54 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро»

Передбачено надання послуг до кінця року та післяплата протягом трьох місяців.

Зареєстрований у грудні 2017 року ФОП Олейников Олексій Олегович отримає за послуги на регіональних телеканалах 3,49 млн грн. Було замовлено 20 комплексних розміщень на 9, 11, 34 каналах, «NobelTV» і ТРК «Відкритий».

Ще 3,36 млн грн. заплатять зареєстрованій у серпні 2019 року ФОП Біла Тетяна Сергіївна за послуги в мережі Інтернет. Вона зареєстрована в одному будинку з ФОП Білий Роман Валентинович, який також отримував аналогічні підряди мерії Дніпра.

Йдеться про 150 публікацій на сайтах obozrevatel.com, kp.ua, censor.net.ua, dnpr.com.ua, opentv.media («Відкритий»), nashemisto.dp.ua по 8 380 грн. та 400 публікацій на сайтах gorod.dp.ua, dnepr.info, dp.vgorode.ua, 056.ua, dpchas.com.ua, afishadnepr.com.ua, 34.ua (34 канал), dnepr.express, gorsovet.com.ua, dv-gazeta.info, dnepr.news по 5 245 грн.

ФОП Салата Ольга Вікторівна дадуть 3,35 млн грн. за висвітлення у пресі.

Мова йде про 125 публікацій у виданнях «КП в Україні», «ДнепрВечерний», «Аргументы и факты», «Зоря-Город», «Наше місто», «Вісті Придніпров’я», «Горожанин Плюс», «Теледом», «Телескоп» і «Теленеделя» по 26 800 грн.

Зареєстрована в липні 2019 року ФОП Кулик Анжеліка Леонідівна надасть послуги на радіо за 3,34 млн грн. Раніше вона займалась нарощуванням вій через «ВКонтакті».

Йдеться про 7 700 аудіороликів на «Хіт-ФМ», «Максимум ФМ», «Kiss FM», «Радіо Релакс», «Радіо Рокс», «Русское радио – Україна», «Радіо Мелодія». Із них 3 300 штук до 60 секунд коштуватимуть по 608 грн., 4 400 аудіороликів до 30 секунд – по 304 грн.

Єдиними конкурентами були ФОП Костін Ігор Вікторович на торгах щодо радіо, ФОП Михайленко Василь Григорович на торгах щодо інтернету та ФОП Горчаков Олексій Сергійович на торгах щодо преси. Тендер щодо телебачення Олейников виграв у Білої.

Нагадаємо, Костін, Білий та Салата фігурували у кримінальному провадженні поліції №42017040000000046 щодо аналогічних закупівель «Організаційно-аналітичною службою» послуг із розміщення матеріалів у ЗМІ в 2016-2017 роках, які слідчі називали «фіктивними». У 2017 році суд дав слідству доступ до документів замовника і зобов’язав ДАСУ провести позапланову ревізію його діяльності за період із 1 січня 2016 року по завершений звітний місяць 2017 року із питань законності отримання й використання бюджетних коштів. Відтоді нових ухвал по справі в судовому реєстрі не з’являлось.

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...