App Store Google Play

Нова «прокладка» з орбіти чиновників мерії узяла півмільярда на латання доріг Дніпра

06.02.2020 09:00
Нова «прокладка» з орбіти чиновників мерії узяла півмільярда на латання доріг Дніпра

Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради 3 лютого за результатами тендеру замовив ТОВ «Будівельно-виробнича фірма «Елітпроект» поточний ремонт автошляхів міста на 593,37 млн грн. Про це повідомляють "Наші Гроші" з посиланням на систему «Прозорро».

На поточний рік замовили ямковий ремонт, холодне фрезерування, влаштування покриття з асфальтобетону і плитки, заміну бортових каменів, встановлення люків та інші роботи.

Ямковий ремонт коштує 750-867 грн./кв. м покриття товщиною 50 мм і 1 005-1 283 грн./кв. м покриття товщиною 70 мм. Восени 2019 року Департамент замовляв його у ТОВ «Автомагістраль 2016» майже по стільки ж – 825-939 грн./кв. м і 1 108-1 281 грн./кв. м.

Ціна нинішньої угоди на 1% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 600,42 млн грн.

ТОВ «Граніт-001» не допустили до аукціону за відсутність копії відомостей з ЄДРПОУ та фінзвітності за два останні звітні періоди і неправильний строк дії тендерної пропозиції.

Допущеними конкурентами були вищезгаданий торішній підрядник «Автомагістраль 2016» і ТОВ «Українсько-польське підприємство з іноземними інвестиціями «УПС».

«Елітпроект» вперше взяв участь у тендері. За даними системи «YouControl», фірма була зареєстрована у березні 2019 року в Києві на ТОВ «Тайкун АП» Олександра Голубєва з Ніжина Чернігівської області. Кінцевим бенефіціаром тоді значилась Юлія Голубєва, а директором – Ірина Кліміна. У листопаді 2019 року «Елітпроект» переоформили у Дніпрі на місцевого адвоката Олесю Бондаренко, а директором став Сергій Анатолійович Кіт.

Дніпровець із такими ПІБ значиться в реєстрі директором КП «Теплотранс» Дніпровської міськради, хоча подавав декларацію перед звільненням. Його дружина Наталя Надха є заступником директора Департаменту забезпечення діяльності Дніпровської міськради.

Переможець орендує або залучає всю свою техніку в ТОВ «АТП-Дніпро» Андрія Гуркова, ТОВ «Рост-Автотранс» Інни Омельченко і ТОВ «Асфальт-Дніпро» Інни Полєщук.

Раніше фірма «Асфальт-Дніпро» мала назву «Тракція Асфальт», а володіли нею ТОВ «Тракція Україна» і АТ «Дорожньо-Мостове Підприємство «Білосток» (Польща). У свою чергу «Тракція Україна» була засновником ТОВ «Тракція Інфра», яке вигравало тендери Департаменту благоустрою та інфраструктури на поточний ремонт доріг. Також «Тракція Інфра» орендувала техніку в компанії «Майстер-буд» Дмитра Мішалова. Це батько Вячеслава Мішалова, який до кінця 2017 року був секретарем міськради Дніпра.

Крім того, раніше бенефіціаром «Тракція Інфра» через польську фірму значився литовець Рекашюс Роландас, який у 2016 році у якості директора з розвитку польської корпорації «Тракція» («Trakcja PRKII SA») зустрічався з мером Дніпра Борисом Філатовим у Литві.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...