App Store Google Play

У 2019 році з трудового рабства визволили 22 мешканця Дніпропетровщини

27 Січня 09:00
У 2019 році з трудового рабства визволили 22 мешканця Дніпропетровщини

Минулого року з трудового рабства з Одеської області вдалося визволити 22 мешканця Дніпропетровщини. Постраждалих взяли під соціальний супровід, допомогли повернутися до місця остійного проживання, відновили документи, надали медичну та юридичну допомогу. Про це повідомили в департаменті соціального захисту населення Дніпропетровської ОДА.

«Люди знаходилися у складних життєвих обставинах. Їм запропонували сезонні роботи в Одеській області. Обіцяли гарні умови праці. Насправді заробітчан поселили на території колишньої жіночої колонії, яку заборонялося покидати. Виконували сільськогосподарські роботи, їх робочий день тривав 16 і більше годин, – зазначили у департаменті. – Вихідні випадали тільки коли була дуже погана погода. Грошей за роботу не сплачували, лише годували, і то погано. На щастя, завдяки поліцейській спецоперації людей вдалося повернути додому».

Опікувалася постраждалими облдержадміністрація, спільно з громадською організацією «Промінь Дніпро», Міжнародною організацією з міграції та міжнародною організацією «Кампанія «А 21».

Жертвам трудового рабства придбали телефони, новий одяг, забезпечили тимчасовим житлом та харчуванням. Найближчим часом вони мають отримати від Міністерства соціальної політики України статус осіб, які постраждали від торгівлі людьми. Слідчі дії тривають.

«Кількість постраждалих від трудового рабства мешканців Дніпропетровщини останнім часом помітно зросла. У 2012–2015 роках відповідний статус отримали всього 3 людини, а за 2016–2019 – 50, – розповіли у департаменті соцзахисту. – За підсумками 2019 року Дніпропетровська область посіла перше місце за цими показниками».

Аби не стати жертвою трудового або сексуального рабства, фахівці радять дуже обережно ставитися до оголошень з пропозиціями роботи та ретельно перевіряти зазначену в них інформацію.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...