App Store Google Play

У 2019 році з трудового рабства визволили 22 мешканця Дніпропетровщини

27 Січня 09:00
У 2019 році з трудового рабства визволили 22 мешканця Дніпропетровщини

Минулого року з трудового рабства з Одеської області вдалося визволити 22 мешканця Дніпропетровщини. Постраждалих взяли під соціальний супровід, допомогли повернутися до місця остійного проживання, відновили документи, надали медичну та юридичну допомогу. Про це повідомили в департаменті соціального захисту населення Дніпропетровської ОДА.

«Люди знаходилися у складних життєвих обставинах. Їм запропонували сезонні роботи в Одеській області. Обіцяли гарні умови праці. Насправді заробітчан поселили на території колишньої жіночої колонії, яку заборонялося покидати. Виконували сільськогосподарські роботи, їх робочий день тривав 16 і більше годин, – зазначили у департаменті. – Вихідні випадали тільки коли була дуже погана погода. Грошей за роботу не сплачували, лише годували, і то погано. На щастя, завдяки поліцейській спецоперації людей вдалося повернути додому».

Опікувалася постраждалими облдержадміністрація, спільно з громадською організацією «Промінь Дніпро», Міжнародною організацією з міграції та міжнародною організацією «Кампанія «А 21».

Жертвам трудового рабства придбали телефони, новий одяг, забезпечили тимчасовим житлом та харчуванням. Найближчим часом вони мають отримати від Міністерства соціальної політики України статус осіб, які постраждали від торгівлі людьми. Слідчі дії тривають.

«Кількість постраждалих від трудового рабства мешканців Дніпропетровщини останнім часом помітно зросла. У 2012–2015 роках відповідний статус отримали всього 3 людини, а за 2016–2019 – 50, – розповіли у департаменті соцзахисту. – За підсумками 2019 року Дніпропетровська область посіла перше місце за цими показниками».

Аби не стати жертвою трудового або сексуального рабства, фахівці радять дуже обережно ставитися до оголошень з пропозиціями роботи та ретельно перевіряти зазначену в них інформацію.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...