App Store Google Play

Українським космосом відучора опікується фахівець 3D-друку з Одеси

25.01.2020 21:00
Українським космосом відучора опікується фахівець 3D-друку з Одеси

У п'ятницю, 24 січня на черговому засіданні Кабмін України призначив головою Державного космічного агентства одеського бізнесмена Володимира Усова. Про це повідомляє прес-служба уряду.

Державне космічне агенство, - орган, який забезпечує реалізацію державної політики в космічній галузі. Зокрема, здійснює керівництво дорученою йому сферою управління і несе відповідальність за її розвиток. Під юрисдикцію агенції потрапляють два найбільших космічних підприємства, - «Південмаш» і КБ «Південне.

Володимир Усов народився 23 вересня 1983 року в Одесі. Закінчив Одеський національний морський університет. Складався в Партії промисловців і підприємців України, «Батьківщині», балотувався до міськради і до Верховної Ради, але невдало.

Як йдеться в представлені нового керівника, Володимир Усов заснував багато стартапів, проте не всі вони були успішними. Першим успішним проектом нового голови Державного космічного агенства стало цифрове видавництво, що створювала інтерактивні електронні книги для iPad. У 2014 він заснував стартап 3-D друку Kwambio. Основні клієнти - з США і Європи.

У 2019 Володимир Усов запустив проект ADAM - систему друку кісткових імплантатів, які вже пройшли доклінічні випробування в Україні.

Як засвідчує декларація чиновника, він є прихильником транспортних засобів марки BMW: в нього автомобіль BMW m135i 2012 року випуску і мотоцикл BMW R NINET 2017 року випуску. За минулий рік він отримав дохід о розмірі 950 тис грн у США, а також 102 тис. грн в якості зарплати.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...