App Store Google Play

Українським космосом відучора опікується фахівець 3D-друку з Одеси

25 Січня 21:00
Українським космосом відучора опікується фахівець 3D-друку з Одеси

У п'ятницю, 24 січня на черговому засіданні Кабмін України призначив головою Державного космічного агентства одеського бізнесмена Володимира Усова. Про це повідомляє прес-служба уряду.

Державне космічне агенство, - орган, який забезпечує реалізацію державної політики в космічній галузі. Зокрема, здійснює керівництво дорученою йому сферою управління і несе відповідальність за її розвиток. Під юрисдикцію агенції потрапляють два найбільших космічних підприємства, - «Південмаш» і КБ «Південне.

Володимир Усов народився 23 вересня 1983 року в Одесі. Закінчив Одеський національний морський університет. Складався в Партії промисловців і підприємців України, «Батьківщині», балотувався до міськради і до Верховної Ради, але невдало.

Як йдеться в представлені нового керівника, Володимир Усов заснував багато стартапів, проте не всі вони були успішними. Першим успішним проектом нового голови Державного космічного агенства стало цифрове видавництво, що створювала інтерактивні електронні книги для iPad. У 2014 він заснував стартап 3-D друку Kwambio. Основні клієнти - з США і Європи.

У 2019 Володимир Усов запустив проект ADAM - систему друку кісткових імплантатів, які вже пройшли доклінічні випробування в Україні.

Як засвідчує декларація чиновника, він є прихильником транспортних засобів марки BMW: в нього автомобіль BMW m135i 2012 року випуску і мотоцикл BMW R NINET 2017 року випуску. За минулий рік він отримав дохід о розмірі 950 тис грн у США, а також 102 тис. грн в якості зарплати.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...