App Store Google Play

Українським космосом відучора опікується фахівець 3D-друку з Одеси

25 Січня 21:00
Українським космосом відучора опікується фахівець 3D-друку з Одеси

У п'ятницю, 24 січня на черговому засіданні Кабмін України призначив головою Державного космічного агентства одеського бізнесмена Володимира Усова. Про це повідомляє прес-служба уряду.

Державне космічне агенство, - орган, який забезпечує реалізацію державної політики в космічній галузі. Зокрема, здійснює керівництво дорученою йому сферою управління і несе відповідальність за її розвиток. Під юрисдикцію агенції потрапляють два найбільших космічних підприємства, - «Південмаш» і КБ «Південне.

Володимир Усов народився 23 вересня 1983 року в Одесі. Закінчив Одеський національний морський університет. Складався в Партії промисловців і підприємців України, «Батьківщині», балотувався до міськради і до Верховної Ради, але невдало.

Як йдеться в представлені нового керівника, Володимир Усов заснував багато стартапів, проте не всі вони були успішними. Першим успішним проектом нового голови Державного космічного агенства стало цифрове видавництво, що створювала інтерактивні електронні книги для iPad. У 2014 він заснував стартап 3-D друку Kwambio. Основні клієнти - з США і Європи.

У 2019 Володимир Усов запустив проект ADAM - систему друку кісткових імплантатів, які вже пройшли доклінічні випробування в Україні.

Як засвідчує декларація чиновника, він є прихильником транспортних засобів марки BMW: в нього автомобіль BMW m135i 2012 року випуску і мотоцикл BMW R NINET 2017 року випуску. За минулий рік він отримав дохід о розмірі 950 тис грн у США, а також 102 тис. грн в якості зарплати.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...