App Store Google Play

Після заяви Філатова поліція розбирається, наскільки фірми Мішалова завищували ціни на котельнях

24 Січня 20:00
Після заяви Філатова поліція розбирається, наскільки фірми Мішалова завищували ціни на котельнях

Поліція та прокуратура з’ясовують причетність екс-секретаря Дніпровської міської ради В’ячеслава Мішалова до завищення цін під час встановлення у дитсадках і школах 14 теплогенераторних і котелень за 33,7 млн грн. Про це йдеться в ухвалах Індустріального райсуду Дніпра від 13 січня.

За даними правоохоронців, у жовтні мер Дніпра Борис Філатов звернувся до поліції щодо можливого вчинення кримінального правопорушення посадовцями ТОВ «Майстер-Буд» та КП «Комунжилсервіс» Дніпровської міської ради. В подальшому аудитори виявили можливу відсутність придбаного устаткування у «Майстер-Буд», а також відображення у документації зайвих робіт.

За даними слідчих, у 2016 р. «Комунжилсервіс» замовив «Майстер-Буд» встановлення у дитячих садках і школах 14 теплогенераторних і котелень (5 – на 100 кВт, 2 – на 200 кВт і 7 – на 400 кВт), які опалюються пелетами. Комунальники перерахували «Майстер-Буд» 33,7 млн грн.

Слідчі з’ясували, що «Майстер-Буд» за документами виконав роботи на 31 млн грн., а сума неповернутих підрядником коштів становить 1,40 млн грн.

Крім того, правоохоронці встановили, що «Комунжилсервіс» придбало у «Майстер-Буд» котельні за такими цінами:

  • теплогенераторна на 100 кВт – 881 тис грн. (5 одиниць – 4,4 млн грн.);
  • теплогенераторна на 200 кВт – 1,1 млн грн. ( 2 одиниці – 2,2 млн грн.);
  • котельня на 400 кВт – 2,4 млн грн. (7 одиниць – 16,8 млн грн.),

а аналогічне обладнання на момент закупівлі коштувало:

  • теплогенераторнана 100 кВт – 630 тис грн. (5 одиниць – 3,15 млн грн.);
  • теплогенераторна на 200 кВт – 988 тис грн. (2 одиниці – 2 млн грн.);
  • котельня на 400 кВт – 1,6 млн грн. (7 одиниць – 11,2 млн грн.).

Тобто, загальна сума завищення ціни на обладнання, придбане «Комунжилсервіс» у «Майстер-Буд», може становити 7,1 млн грн.

Також, на думку слідчих,  «Майстер-Буд» зайво включив до актів виконаних робіт витрати з перевезення ґрунту на відстань до 15, 20 та 30 км, що не передбачено проектами організації будівництва теплогенераторних. І завищення витрат могло скласти 588 тис грн.

У 2016 р. «Комунжилсервіс» був підпорядкований департаменту інноваційного розвитку Дніпровської міськради, який у свою чергу був підпорядкований секретарю міськради. Тоді цю посаду займав В’ячеслав Мішалов.

До 2018 р. співвласником «Майстер-Буд» був батько В’ячеслава Мішалова Дмитро Мішалов.

Наші гроші

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...