App Store Google Play

Після заяви Філатова поліція розбирається, наскільки фірми Мішалова завищували ціни на котельнях

24 Січня 20:00
Після заяви Філатова поліція розбирається, наскільки фірми Мішалова завищували ціни на котельнях

Поліція та прокуратура з’ясовують причетність екс-секретаря Дніпровської міської ради В’ячеслава Мішалова до завищення цін під час встановлення у дитсадках і школах 14 теплогенераторних і котелень за 33,7 млн грн. Про це йдеться в ухвалах Індустріального райсуду Дніпра від 13 січня.

За даними правоохоронців, у жовтні мер Дніпра Борис Філатов звернувся до поліції щодо можливого вчинення кримінального правопорушення посадовцями ТОВ «Майстер-Буд» та КП «Комунжилсервіс» Дніпровської міської ради. В подальшому аудитори виявили можливу відсутність придбаного устаткування у «Майстер-Буд», а також відображення у документації зайвих робіт.

За даними слідчих, у 2016 р. «Комунжилсервіс» замовив «Майстер-Буд» встановлення у дитячих садках і школах 14 теплогенераторних і котелень (5 – на 100 кВт, 2 – на 200 кВт і 7 – на 400 кВт), які опалюються пелетами. Комунальники перерахували «Майстер-Буд» 33,7 млн грн.

Слідчі з’ясували, що «Майстер-Буд» за документами виконав роботи на 31 млн грн., а сума неповернутих підрядником коштів становить 1,40 млн грн.

Крім того, правоохоронці встановили, що «Комунжилсервіс» придбало у «Майстер-Буд» котельні за такими цінами:

  • теплогенераторна на 100 кВт – 881 тис грн. (5 одиниць – 4,4 млн грн.);
  • теплогенераторна на 200 кВт – 1,1 млн грн. ( 2 одиниці – 2,2 млн грн.);
  • котельня на 400 кВт – 2,4 млн грн. (7 одиниць – 16,8 млн грн.),

а аналогічне обладнання на момент закупівлі коштувало:

  • теплогенераторнана 100 кВт – 630 тис грн. (5 одиниць – 3,15 млн грн.);
  • теплогенераторна на 200 кВт – 988 тис грн. (2 одиниці – 2 млн грн.);
  • котельня на 400 кВт – 1,6 млн грн. (7 одиниць – 11,2 млн грн.).

Тобто, загальна сума завищення ціни на обладнання, придбане «Комунжилсервіс» у «Майстер-Буд», може становити 7,1 млн грн.

Також, на думку слідчих,  «Майстер-Буд» зайво включив до актів виконаних робіт витрати з перевезення ґрунту на відстань до 15, 20 та 30 км, що не передбачено проектами організації будівництва теплогенераторних. І завищення витрат могло скласти 588 тис грн.

У 2016 р. «Комунжилсервіс» був підпорядкований департаменту інноваційного розвитку Дніпровської міськради, який у свою чергу був підпорядкований секретарю міськради. Тоді цю посаду займав В’ячеслав Мішалов.

До 2018 р. співвласником «Майстер-Буд» був батько В’ячеслава Мішалова Дмитро Мішалов.

Наші гроші

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...