App Store Google Play

У Кривому Розі провели в останню путь волонтера Андрія Садила

14 Січня 17:15
У Кривому Розі провели в останню путь волонтера Андрія Садила

Сьогодні, 14 січня, у Кривому Розі в останню путь провели Андрія Садила, який від початку окупації допомагав українській армії, ремонтуючи танки і БТРи. 12 січня Андрій Садило раптово помер, повідомляє Перший Криворізький.

Провести криворіжця в останню путь прийшли друзі-волонтери, бійці, які несуть службу і вже демобілізовані учасники АТО, воїни-афганці, громадські діячі, пластуни, представники «Правого сектору», «Кривбасу», 17 танкової бригади, журналісти, депутати міськради, члени громадських об'єднань, лікарі та інші городяни, які займались волонтерством із Андрієм.

Андрій Садило з 2014 року на базі 17 танкової бригади разом з товаришами за свої гроші ремонтували важку техніку - обшивали танки, робили захисні екрани, варити буржуйки. Потім вони відправляли все це на передову. Криворіжець разом із родиною був активним учасником патріотичних акцій.

«Його буде не вистачати всім нам... Нема жодного серед нас, хто б сказав лихе слово про нього (Андрія, - ред.). Якби мене спитала чи зустрічав я справжніх офіцерів, я скажу так — вони є, мало, але є. Андрій був саме таким... Хоч і жив цивільним життям останні роки, він завжди був офіцером»,- під час проповіді сказав військовий капелан, священик ПЦУ отець Олександр Агарков.

Отець Олександр згадав, що Андрій завжди телефонував і питав, що потрібно хлопцям на передовій. Він не любив відкладати щось на завтра .

«Від Щастя до Маруіполя знають Андрія Садила - його буржуйки, обшивки на танках. Де б я не був - завжди питали - Андрія знаєш?» - проводжаючи волонтера сказав отець Олександр.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...