App Store Google Play

Охорона будівлі Дніпропетровської облради за нового керівництва здорожчала на 45%

14 Січня 15:00
Охорона будівлі Дніпропетровської облради за нового керівництва здорожчала на 45%

Дніпропетровська обласна рада оголосила тендер на охорону будівель ОДА та облради та прилеглих територій. Інформація про тендери розміщена на ProZorro.

Послуги з охорони будівлі надаватимуться упродовж 2020 року  і повинні забезпечувати цілісність об’єкту, що охороняється, збереження майна Замовника, забезпечити охорону правопорядку та чергування на об'єкті охорони, у тому числі у святкові та вихідні дні.

В ОДА виконавець здійснюватиме  цілодобову охорону об’єкту, на восьми визначених постах - загалом на 55 тисяч годин. Обласну раду охоронятимуть на чотирьох постах, при цьому кабінети голови і першого заступника будуть під наглядом з 8 до 20 години - загалом на 30,6 тисяч годин.

В умовах тендеру вказано, що працівники охорони повинні бути забезпечені спеціальними засобами індивідуального захисту, які відповідають чинному законодавству. Передбачено також і прибуття в разі потреби групи швидкого реагування, яка має приїхати не пізніше, ніж через 10 хв після виклику.

Охоронці щодня не лише дбатимуть про порядок та збереження майна, але й забезпечуватимуть дотримання встановлених правил пожежної безпеки.

Раніше повідомлялось, що на охорону Дніпропетровської облдержадміністрації планували витратити 8 млн грн в цьому році. Однак той тендер було скасовано і оголошено новий з меншою сумою. Тепер витрати на захист губернатора і його підлеглих повинні скласти до 6 млн грн. Обласну раду охоронятимуть за 3,5 млн.

За попередніми оцінками, вартість охорони будівлі облради зросте майже на 1 млн грн, адже у 2019 році, коли обласну раду очолював Гліб Пригунов, охороною опікувалися ТОВ «Агентство Джеб» за 2 242 944 грн і за 189 840 грн - ТОВ «Охоронна агенція «Комплекс Захист».

Будівлю Дніпропетровської ОДА торік охороняла Нацполіція за 4,66 млн. грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...