App Store Google Play

Охорона будівлі Дніпропетровської облради за нового керівництва здорожчала на 45%

14.01.2020 15:00
Охорона будівлі Дніпропетровської облради за нового керівництва здорожчала на 45%

Дніпропетровська обласна рада оголосила тендер на охорону будівель ОДА та облради та прилеглих територій. Інформація про тендери розміщена на ProZorro.

Послуги з охорони будівлі надаватимуться упродовж 2020 року  і повинні забезпечувати цілісність об’єкту, що охороняється, збереження майна Замовника, забезпечити охорону правопорядку та чергування на об'єкті охорони, у тому числі у святкові та вихідні дні.

В ОДА виконавець здійснюватиме  цілодобову охорону об’єкту, на восьми визначених постах - загалом на 55 тисяч годин. Обласну раду охоронятимуть на чотирьох постах, при цьому кабінети голови і першого заступника будуть під наглядом з 8 до 20 години - загалом на 30,6 тисяч годин.

В умовах тендеру вказано, що працівники охорони повинні бути забезпечені спеціальними засобами індивідуального захисту, які відповідають чинному законодавству. Передбачено також і прибуття в разі потреби групи швидкого реагування, яка має приїхати не пізніше, ніж через 10 хв після виклику.

Охоронці щодня не лише дбатимуть про порядок та збереження майна, але й забезпечуватимуть дотримання встановлених правил пожежної безпеки.

Раніше повідомлялось, що на охорону Дніпропетровської облдержадміністрації планували витратити 8 млн грн в цьому році. Однак той тендер було скасовано і оголошено новий з меншою сумою. Тепер витрати на захист губернатора і його підлеглих повинні скласти до 6 млн грн. Обласну раду охоронятимуть за 3,5 млн.

За попередніми оцінками, вартість охорони будівлі облради зросте майже на 1 млн грн, адже у 2019 році, коли обласну раду очолював Гліб Пригунов, охороною опікувалися ТОВ «Агентство Джеб» за 2 242 944 грн і за 189 840 грн - ТОВ «Охоронна агенція «Комплекс Захист».

Будівлю Дніпропетровської ОДА торік охороняла Нацполіція за 4,66 млн. грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...