App Store Google Play

Охорона будівлі Дніпропетровської облради за нового керівництва здорожчала на 45%

14 Січня 15:00
Охорона будівлі Дніпропетровської облради за нового керівництва здорожчала на 45%

Дніпропетровська обласна рада оголосила тендер на охорону будівель ОДА та облради та прилеглих територій. Інформація про тендери розміщена на ProZorro.

Послуги з охорони будівлі надаватимуться упродовж 2020 року  і повинні забезпечувати цілісність об’єкту, що охороняється, збереження майна Замовника, забезпечити охорону правопорядку та чергування на об'єкті охорони, у тому числі у святкові та вихідні дні.

В ОДА виконавець здійснюватиме  цілодобову охорону об’єкту, на восьми визначених постах - загалом на 55 тисяч годин. Обласну раду охоронятимуть на чотирьох постах, при цьому кабінети голови і першого заступника будуть під наглядом з 8 до 20 години - загалом на 30,6 тисяч годин.

В умовах тендеру вказано, що працівники охорони повинні бути забезпечені спеціальними засобами індивідуального захисту, які відповідають чинному законодавству. Передбачено також і прибуття в разі потреби групи швидкого реагування, яка має приїхати не пізніше, ніж через 10 хв після виклику.

Охоронці щодня не лише дбатимуть про порядок та збереження майна, але й забезпечуватимуть дотримання встановлених правил пожежної безпеки.

Раніше повідомлялось, що на охорону Дніпропетровської облдержадміністрації планували витратити 8 млн грн в цьому році. Однак той тендер було скасовано і оголошено новий з меншою сумою. Тепер витрати на захист губернатора і його підлеглих повинні скласти до 6 млн грн. Обласну раду охоронятимуть за 3,5 млн.

За попередніми оцінками, вартість охорони будівлі облради зросте майже на 1 млн грн, адже у 2019 році, коли обласну раду очолював Гліб Пригунов, охороною опікувалися ТОВ «Агентство Джеб» за 2 242 944 грн і за 189 840 грн - ТОВ «Охоронна агенція «Комплекс Захист».

Будівлю Дніпропетровської ОДА торік охороняла Нацполіція за 4,66 млн. грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...