App Store Google Play

У Дніпрі перевірили нову систему пожежної сигналізації

11 Січня 08:00
У Дніпрі перевірили нову систему пожежної сигналізації

У Дніпрі відбулася перевірка нової пожежної сигналізації у дошкільному закладі НВК № 148 «Планета Щастя». Торік такі сучасні системи встановили у 6 дитсадках, цьогоріч планують ще у 14-ти. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Дніпровської міської ради.

Так, у НВК № 148, де навчається 343 дошкільнят і 117 першокласників, при перевірці система спрацювала чітко в усіх приміщеннях.

Вихователька згаданого закладу Ірина Запорощенко розповіла: двічі на рік відбуваються тижні з пожежної безпеки, і алгоритм дій дітям розповідають в ігровій формі.

«Діти не розгубилися, тому що проводилася попередня робота. Діти знають алгоритм дій і вони розуміють, коли звучить сигнал пожежної тривоги, то потрібно одягатися і в жодному разі не губитися. Окрім цього, потрібно уважно слухати наставляння вихователя», – розповіла вихователька.

Вихованки Арина й Аліса розповіли, що коли почули сигнал тривоги, їм було трохи страшно.

«Вихователька нам казала, щоб ми не боялись, бо приїдуть пожежні. Ми послухали виховательку і швидко одяглися, потім допомагали іншим. Раніше нам розповідали, що, коли пожежа, потрібно закрити обличчя руками і швидко вибігти на вулицю», – поділилися дівчата.

Михайло навпаки не злякався і чітко розумів, що потрібно робити: «Я розумів, що потрібно швидко переодягатися і виходити по спеціальних сходах, щоб рятуватися від пожежі».

Водночас начальник відділу пожежної безпеки КП «Безпечна та інноваційна освіта» міського департаменту гуманітарної політики Єгор Худий зазначив: усі дитсадки 100 % забезпечені вогнегасниками. Їх регулярно перевіряють фахівці та виконують відповідне технічне обслуговування.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...