App Store Google Play

У Дніпрі перевірили нову систему пожежної сигналізації

11.01.2020 08:00
У Дніпрі перевірили нову систему пожежної сигналізації

У Дніпрі відбулася перевірка нової пожежної сигналізації у дошкільному закладі НВК № 148 «Планета Щастя». Торік такі сучасні системи встановили у 6 дитсадках, цьогоріч планують ще у 14-ти. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Дніпровської міської ради.

Так, у НВК № 148, де навчається 343 дошкільнят і 117 першокласників, при перевірці система спрацювала чітко в усіх приміщеннях.

Вихователька згаданого закладу Ірина Запорощенко розповіла: двічі на рік відбуваються тижні з пожежної безпеки, і алгоритм дій дітям розповідають в ігровій формі.

«Діти не розгубилися, тому що проводилася попередня робота. Діти знають алгоритм дій і вони розуміють, коли звучить сигнал пожежної тривоги, то потрібно одягатися і в жодному разі не губитися. Окрім цього, потрібно уважно слухати наставляння вихователя», – розповіла вихователька.

Вихованки Арина й Аліса розповіли, що коли почули сигнал тривоги, їм було трохи страшно.

«Вихователька нам казала, щоб ми не боялись, бо приїдуть пожежні. Ми послухали виховательку і швидко одяглися, потім допомагали іншим. Раніше нам розповідали, що, коли пожежа, потрібно закрити обличчя руками і швидко вибігти на вулицю», – поділилися дівчата.

Михайло навпаки не злякався і чітко розумів, що потрібно робити: «Я розумів, що потрібно швидко переодягатися і виходити по спеціальних сходах, щоб рятуватися від пожежі».

Водночас начальник відділу пожежної безпеки КП «Безпечна та інноваційна освіта» міського департаменту гуманітарної політики Єгор Худий зазначив: усі дитсадки 100 % забезпечені вогнегасниками. Їх регулярно перевіряють фахівці та виконують відповідне технічне обслуговування.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...