App Store Google Play

У Дніпрі перевірили нову систему пожежної сигналізації

11 Січня 08:00
У Дніпрі перевірили нову систему пожежної сигналізації

У Дніпрі відбулася перевірка нової пожежної сигналізації у дошкільному закладі НВК № 148 «Планета Щастя». Торік такі сучасні системи встановили у 6 дитсадках, цьогоріч планують ще у 14-ти. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Дніпровської міської ради.

Так, у НВК № 148, де навчається 343 дошкільнят і 117 першокласників, при перевірці система спрацювала чітко в усіх приміщеннях.

Вихователька згаданого закладу Ірина Запорощенко розповіла: двічі на рік відбуваються тижні з пожежної безпеки, і алгоритм дій дітям розповідають в ігровій формі.

«Діти не розгубилися, тому що проводилася попередня робота. Діти знають алгоритм дій і вони розуміють, коли звучить сигнал пожежної тривоги, то потрібно одягатися і в жодному разі не губитися. Окрім цього, потрібно уважно слухати наставляння вихователя», – розповіла вихователька.

Вихованки Арина й Аліса розповіли, що коли почули сигнал тривоги, їм було трохи страшно.

«Вихователька нам казала, щоб ми не боялись, бо приїдуть пожежні. Ми послухали виховательку і швидко одяглися, потім допомагали іншим. Раніше нам розповідали, що, коли пожежа, потрібно закрити обличчя руками і швидко вибігти на вулицю», – поділилися дівчата.

Михайло навпаки не злякався і чітко розумів, що потрібно робити: «Я розумів, що потрібно швидко переодягатися і виходити по спеціальних сходах, щоб рятуватися від пожежі».

Водночас начальник відділу пожежної безпеки КП «Безпечна та інноваційна освіта» міського департаменту гуманітарної політики Єгор Худий зазначив: усі дитсадки 100 % забезпечені вогнегасниками. Їх регулярно перевіряють фахівці та виконують відповідне технічне обслуговування.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....