App Store Google Play

На зміну пігмейському Зе має прийти відповідальність і гідність, - Андрій Денисенко

11 Січня 15:00
На зміну пігмейському Зе має прийти відповідальність і гідність, - Андрій Денисенко

Щоби захищати українські національні інтереси та життя українців потрібні інший дух, інші цінності, ніж ті, які неше команда президента Зеленського. Таку тезу зранку 11 січня виголосив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook народний депутат 8 скликання Андрій Денисенко.

"Відповідальність і гідність - ось що ми маємо привнести у владу після пігмейського Зе", - вважає політик.

Обурення Денисенка викликав той факт, що лише після того, як офіційні представники Ірану вихнали, що їхні військові збили український літак, офіційні особи України, включно з президентом наважилися визнати факт, який доказово більше доби озвучують голови урядів кількох країн і міжнародна експертна група.

"У Ірана вистачило сили визнати свою відповідальність за збиття нашого літака. І тільки після цього ЗЕ-влада наважилася визнати збиття як факт, хоча про це вже дві доби доказово говорять всі експерти та вищі урядовці США та країн, чиї громадяни були на борту боїнгу. Безчестя і безсилість, приправлені беззмістовним словоблуддям, стали візитною карткою української влади. Важко собі уявити, якого сорому натерпілася би Україна, якби іранці надалі заперечували свою провину", - з жалем констатує Андрій Денисенко.

Нагадаємо, літак регулярного рейсу PS 752 Тегеран - Київ авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" (МАУ) розбився в Ірані вранці 8 січня. У літаку було 167 пасажирів та 9 членів екіпажу, усі 176 осіб загинули.

9 січня прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо оприлюднив дані розвідки, які свідчать про те, що український "Боїнг" збила іранська ракета.
Крім того, у четвер кілька західних ЗМІ оприлюднили версію спецслужб США щодо падіння літака МАУ в Ірані. Вони підозрюють, що авіалайнер був помилково збитий іранською ракетою російського виробництва.

Після цього президент України Володимир Зеленський закликав США, Канаду та Велику Британію надати докази, які стосуються катастрофи літака МАУ в Ірані.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...