App Store Google Play

У міськраді Дніпра відмовилась запровадити безкоштовний проїзд для дітей на вимогу дніпрян

10 Січня 17:15
У міськраді Дніпра відмовилась запровадити безкоштовний проїзд для дітей на вимогу дніпрян

Після подорожчання проїзду меншанці Дніпра зібрали більше 1000 підписів під петицією за безкоштовний проїзд у міському транспорті для дітей. "нехай платять" - відповіли чиновники.

Про це передає Depo.Дніпро.

Робоча група міськради Дніпра розглянула електронну петицію "Проезд детям в городском транспорте", що набрала необхідну кількість голосів.

Авторка петиції Ольга Степанова вимагає запровадити безкоштовний проїзд у електротранспорті та маршрутках для дітей до 14 років.

"Якось нелогічно їхати з 8-річною дитиною і оплачувати 8 грн за нього за проїзд, при цьому ще й їхати стоячи в транспорті, де немає навіть поручнів", – йдеться у тексті петиції.

Посадовці міськради розповіли авторці петиції, що безкоштовний проїзд, згідно з Законом, розповсюджується на дітей до 6 років у маршрутках, та до 7 років – у електротранспорті.

Також для дітей до 14 років у маршрутках діє знижка 25%, а у електранспорті – 50%. Чиновники забули при цьому зауважити, що згадані знижк діють лише при наявності учнівського квитка й не діє на вихідних, канікулах та влітку.

Інших пільг для дітей у Дніпрі не передбачено.

Нагадаємо, що у Дніпрі петиція з вимогою скасувати здорожчання маршруток набрала необхідну кількість голосів менше ніж за добу.

З третього січня виконком Дніпровської міськради підняв вартість проїзду в міському електротранспорті на 50% - з 4 до 6 гривень, а у приватному автотранспорті - до 8 гривень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...