App Store Google Play

У міськраді Дніпра відмовилась запровадити безкоштовний проїзд для дітей на вимогу дніпрян

10.01.2020 17:15
У міськраді Дніпра відмовилась запровадити безкоштовний проїзд для дітей на вимогу дніпрян

Після подорожчання проїзду меншанці Дніпра зібрали більше 1000 підписів під петицією за безкоштовний проїзд у міському транспорті для дітей. "нехай платять" - відповіли чиновники.

Про це передає Depo.Дніпро.

Робоча група міськради Дніпра розглянула електронну петицію "Проезд детям в городском транспорте", що набрала необхідну кількість голосів.

Авторка петиції Ольга Степанова вимагає запровадити безкоштовний проїзд у електротранспорті та маршрутках для дітей до 14 років.

"Якось нелогічно їхати з 8-річною дитиною і оплачувати 8 грн за нього за проїзд, при цьому ще й їхати стоячи в транспорті, де немає навіть поручнів", – йдеться у тексті петиції.

Посадовці міськради розповіли авторці петиції, що безкоштовний проїзд, згідно з Законом, розповсюджується на дітей до 6 років у маршрутках, та до 7 років – у електротранспорті.

Також для дітей до 14 років у маршрутках діє знижка 25%, а у електранспорті – 50%. Чиновники забули при цьому зауважити, що згадані знижк діють лише при наявності учнівського квитка й не діє на вихідних, канікулах та влітку.

Інших пільг для дітей у Дніпрі не передбачено.

Нагадаємо, що у Дніпрі петиція з вимогою скасувати здорожчання маршруток набрала необхідну кількість голосів менше ніж за добу.

З третього січня виконком Дніпровської міськради підняв вартість проїзду в міському електротранспорті на 50% - з 4 до 6 гривень, а у приватному автотранспорті - до 8 гривень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...