App Store Google Play

У міськраді Дніпра відмовилась запровадити безкоштовний проїзд для дітей на вимогу дніпрян

10 Січня 17:15
У міськраді Дніпра відмовилась запровадити безкоштовний проїзд для дітей на вимогу дніпрян

Після подорожчання проїзду меншанці Дніпра зібрали більше 1000 підписів під петицією за безкоштовний проїзд у міському транспорті для дітей. "нехай платять" - відповіли чиновники.

Про це передає Depo.Дніпро.

Робоча група міськради Дніпра розглянула електронну петицію "Проезд детям в городском транспорте", що набрала необхідну кількість голосів.

Авторка петиції Ольга Степанова вимагає запровадити безкоштовний проїзд у електротранспорті та маршрутках для дітей до 14 років.

"Якось нелогічно їхати з 8-річною дитиною і оплачувати 8 грн за нього за проїзд, при цьому ще й їхати стоячи в транспорті, де немає навіть поручнів", – йдеться у тексті петиції.

Посадовці міськради розповіли авторці петиції, що безкоштовний проїзд, згідно з Законом, розповсюджується на дітей до 6 років у маршрутках, та до 7 років – у електротранспорті.

Також для дітей до 14 років у маршрутках діє знижка 25%, а у електранспорті – 50%. Чиновники забули при цьому зауважити, що згадані знижк діють лише при наявності учнівського квитка й не діє на вихідних, канікулах та влітку.

Інших пільг для дітей у Дніпрі не передбачено.

Нагадаємо, що у Дніпрі петиція з вимогою скасувати здорожчання маршруток набрала необхідну кількість голосів менше ніж за добу.

З третього січня виконком Дніпровської міськради підняв вартість проїзду в міському електротранспорті на 50% - з 4 до 6 гривень, а у приватному автотранспорті - до 8 гривень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...