App Store Google Play

У міськраді Дніпра відмовилась запровадити безкоштовний проїзд для дітей на вимогу дніпрян

10 Січня 17:15
У міськраді Дніпра відмовилась запровадити безкоштовний проїзд для дітей на вимогу дніпрян

Після подорожчання проїзду меншанці Дніпра зібрали більше 1000 підписів під петицією за безкоштовний проїзд у міському транспорті для дітей. "нехай платять" - відповіли чиновники.

Про це передає Depo.Дніпро.

Робоча група міськради Дніпра розглянула електронну петицію "Проезд детям в городском транспорте", що набрала необхідну кількість голосів.

Авторка петиції Ольга Степанова вимагає запровадити безкоштовний проїзд у електротранспорті та маршрутках для дітей до 14 років.

"Якось нелогічно їхати з 8-річною дитиною і оплачувати 8 грн за нього за проїзд, при цьому ще й їхати стоячи в транспорті, де немає навіть поручнів", – йдеться у тексті петиції.

Посадовці міськради розповіли авторці петиції, що безкоштовний проїзд, згідно з Законом, розповсюджується на дітей до 6 років у маршрутках, та до 7 років – у електротранспорті.

Також для дітей до 14 років у маршрутках діє знижка 25%, а у електранспорті – 50%. Чиновники забули при цьому зауважити, що згадані знижк діють лише при наявності учнівського квитка й не діє на вихідних, канікулах та влітку.

Інших пільг для дітей у Дніпрі не передбачено.

Нагадаємо, що у Дніпрі петиція з вимогою скасувати здорожчання маршруток набрала необхідну кількість голосів менше ніж за добу.

З третього січня виконком Дніпровської міськради підняв вартість проїзду в міському електротранспорті на 50% - з 4 до 6 гривень, а у приватному автотранспорті - до 8 гривень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....