App Store Google Play

Українські вояки тренуються водити бойові машини у складних умовах місцевості

09.01.2020 16:00
Українські вояки тренуються водити бойові машини у складних умовах місцевості

У Дніпропетровській області командири військових частин оперативного командування “Схід” Збройних сил України та їхні заступники з озброєння і бойової підготовки взяли участь у занятті з водіння бойових машин у складних умовах місцевості та в нічний час. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт Інформаційного агенства МОУ.

Як зазначив керівник інструкторсько-методичного заняття начальник озброєння Оперативного командування «Схід» полковник Євген Мельник, метою проведення заходу є поширення бойового досвіду, набутого під час виконання завдань в районі проведення Антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил – це дуже важливий елемент підготовки командирів механізованих підрозділів та екіпажів бойових машин у загальній системі бойової підготовки на 2020 рік.

Адже під час виконання бойових завдань необхідно бути готовими діяти впевнено і злагоджено в будь-яких умовах. Зокрема й на незнайомій місцевості у темний час доби, а в разі потреби – долати водні та інші перешкоди.

Як зазначає командир БМП-1 сержант Роман Чернявський, такі заняття необхідні для того, щоб в екіпажів бойових машин не виникало труднощів із виконанням завдань у будь-яких умовах, а командири могли швидко і правильно реагувати на зміни обстановки.

"Ми маємо підтримати побратимів із піхоти чи інших підрозділів. Окрім броні, іншої підтримки не буде − лише броня може їм терміново допомогти у важкому бою, тому високий рівень навченості екіпажів – запорука успішного виконання бойових завдань",− зазначає Роман Чернявський.

За представленою методикою заняття із водіння бойових машин у складних умовах місцевості та в нічний час будуть проведені у всіх військових частинах Оперативного командування «Схід».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...