App Store Google Play

Українські вояки тренуються водити бойові машини у складних умовах місцевості

9 Січня 16:00
Українські вояки тренуються водити бойові машини у складних умовах місцевості

У Дніпропетровській області командири військових частин оперативного командування “Схід” Збройних сил України та їхні заступники з озброєння і бойової підготовки взяли участь у занятті з водіння бойових машин у складних умовах місцевості та в нічний час. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт Інформаційного агенства МОУ.

Як зазначив керівник інструкторсько-методичного заняття начальник озброєння Оперативного командування «Схід» полковник Євген Мельник, метою проведення заходу є поширення бойового досвіду, набутого під час виконання завдань в районі проведення Антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил – це дуже важливий елемент підготовки командирів механізованих підрозділів та екіпажів бойових машин у загальній системі бойової підготовки на 2020 рік.

Адже під час виконання бойових завдань необхідно бути готовими діяти впевнено і злагоджено в будь-яких умовах. Зокрема й на незнайомій місцевості у темний час доби, а в разі потреби – долати водні та інші перешкоди.

Як зазначає командир БМП-1 сержант Роман Чернявський, такі заняття необхідні для того, щоб в екіпажів бойових машин не виникало труднощів із виконанням завдань у будь-яких умовах, а командири могли швидко і правильно реагувати на зміни обстановки.

"Ми маємо підтримати побратимів із піхоти чи інших підрозділів. Окрім броні, іншої підтримки не буде − лише броня може їм терміново допомогти у важкому бою, тому високий рівень навченості екіпажів – запорука успішного виконання бойових завдань",− зазначає Роман Чернявський.

За представленою методикою заняття із водіння бойових машин у складних умовах місцевості та в нічний час будуть проведені у всіх військових частинах Оперативного командування «Схід».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...