App Store Google Play

Українські вояки тренуються водити бойові машини у складних умовах місцевості

9 Січня 16:00
Українські вояки тренуються водити бойові машини у складних умовах місцевості

У Дніпропетровській області командири військових частин оперативного командування “Схід” Збройних сил України та їхні заступники з озброєння і бойової підготовки взяли участь у занятті з водіння бойових машин у складних умовах місцевості та в нічний час. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт Інформаційного агенства МОУ.

Як зазначив керівник інструкторсько-методичного заняття начальник озброєння Оперативного командування «Схід» полковник Євген Мельник, метою проведення заходу є поширення бойового досвіду, набутого під час виконання завдань в районі проведення Антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил – це дуже важливий елемент підготовки командирів механізованих підрозділів та екіпажів бойових машин у загальній системі бойової підготовки на 2020 рік.

Адже під час виконання бойових завдань необхідно бути готовими діяти впевнено і злагоджено в будь-яких умовах. Зокрема й на незнайомій місцевості у темний час доби, а в разі потреби – долати водні та інші перешкоди.

Як зазначає командир БМП-1 сержант Роман Чернявський, такі заняття необхідні для того, щоб в екіпажів бойових машин не виникало труднощів із виконанням завдань у будь-яких умовах, а командири могли швидко і правильно реагувати на зміни обстановки.

"Ми маємо підтримати побратимів із піхоти чи інших підрозділів. Окрім броні, іншої підтримки не буде − лише броня може їм терміново допомогти у важкому бою, тому високий рівень навченості екіпажів – запорука успішного виконання бойових завдань",− зазначає Роман Чернявський.

За представленою методикою заняття із водіння бойових машин у складних умовах місцевості та в нічний час будуть проведені у всіх військових частинах Оперативного командування «Схід».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...