App Store Google Play

Сивохо з УПЦ МП і проросійськими музикантами влаштував марафон на каналі Медведчука

8 Січня 09:00
Сивохо з УПЦ МП і проросійськими музикантами влаштував марафон на каналі Медведчука

На каналі "112 Україна" УПЦ МП влаштувала телемарафон "Різдво. Люди замість війни. Діти Донбасу", в якому беруть участь радник секретаря РНБО Сергій Сивохо, лідер групи "Братья Карамазовы" Олег Карамазов і народний артист України Володимир Гришко. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Обозреватель.

Героями сюжетів стали діти, які проживають на лінії зіткнення на Донбасі. Сивохо й Карамазов зустріли їх 6 січня на вокзалі.

Діти "з благословення митрополита Онуфрія" відвідають Свято-Покровський Голосіївський монастир, центри розваг, театри, музеї, зустрінуться зі своїми ровесниками. Після чого разом із батьками поїдуть у Свято-Успенську Почаївську лавру в Тернопільській області.

"Ми впевнені, що ця добра справа має стати прикладом милосердя, доброго і людського, символом єдності українського народу, що так важливо сьогодні", – заявили Сивохо й Карамазов, яких назвали ініціаторами заходу.

Також Сивохо повідомив, що розглядає Церкву як "посередник" для врегулювання війни на Донбасі. За його словами, для відновлення миру в Україні також потрібно "мовчання з боку тих, хто розпалював війну".

"Церква, природно, як соціальний інститут, який присутній по всіх сторонах конфлікту, має свій голос і завжди була помічницею і відрізнялася благодійністю, миротворством. Церква може виступити посередником", – вважає він.

Таку позицію розкритикував журналіст і блогер Кирило Сазонов, зазначивши, що Сивохо повинен бути обережнішим у своїх висловлюваннях і пам'ятати про те, що війну на Донбасі розв'язала Росія.

"Сергій Анатолійович, а може коли агресор йде? Ну, не можна ж сказати, що гопники припиняють тебе бити, коли ти перестаєш кричати, правильно? Гопник – це Кремль, а ніяк не Україна. Я нічого не переплутав?" – написав Сазонов.

Нагадаємо, що ще в 2015 році Олег Карамазов називав Революцію Гідності 2014 року "божевільною", заявляв про те, що "Україна і Росія – одна велика країна", і втік через Євромайдан до Росії. Він озвучував тези про "божевільну революцію в Києві" і "розгубленість українців".

"Напевно, мало хто образиться на мене, навіть з киян, якщо я скажу, що ми – Русь, ми одна велика країна, велика імперія", – так Карамазов оцінював відносини Києва і Москви.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...