App Store Google Play

Дорогу робітничим професіям! У Кривому Розі відкрили нове ПТУ

5 Січня 17:00
Дорогу робітничим професіям! У Кривому Розі відкрили нове ПТУ

У Кривому Розі відкрили навчально-практичний центр професійно-технічної освіти. Його створили державним коштом. Там готуватимуть  монтажників систем утеплення будівель. Про це повідомили у департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Кваліфіковані робітничі кадри дуже потрібні для розвитку економіки. Тому вкрай важливо створити гідні умови для якісної підготовки фахівців. Новий навчально-практичний центр дасть можливість молодим людям стати конкурентоспроможними на  ринку праці», – зазначили у департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

На відкриття навчально-практичного центру з держбюджету виділили 809,5 тис грн. Він працює на базі Криворізького центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі.

 «Наша мета – забезпечити взаємозв’язок між теоретичними знаннями та практичними вміннями майбутніх фахівців. Дуже важливо, що обладнання в центрі  таке саме, як на справжньому виробництві. Це дасть можливість учням краще адаптуватися до умов праці. Також прагнемо, щоб наші випускники залишалися в Україні, мали якісну освіту, роботу та гідний рівень життя», – зазначив директор Криворізького центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі Валерій Яременко.

У центрі є весь необхідний інвентар для робіт на висоті та без опори. Це помости, будівельні люльки, вишки та запобіжні пояси. А ще новітні будівельні матеріали та сучасне механізоване обладнання – компресори, будівельні міксери, бетономішалки, штукатурна станція, шліфувальні машини.

Навчально-практичний центр співпрацює з вітчизняними та світовими будівельними компаніями. Він знаходиться за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Кропивницького, 21-а.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....