App Store Google Play

Філатов провалив обіцянку запустити тролейбусну лінію до Придніпровська в 2019 році

1 Січня 11:00
Філатов провалив обіцянку запустити тролейбусну лінію до Придніпровська в 2019 році

Міський голова Дніпра Борис Філатов не виконав обіцянку запустити тролейбусну лінію до Придніпровська у 2019 році. Таку обіцянку він дав 17 серпня 2018 року, нагадує «Слово і Діло».

«Він поїхав сьогодні вночі. Перший тролейбус вбік масиву «Сокіл». Люди чекали на нього 20 років. За різної влади та всіх режимів. Але він поїхав за наших часів. І так, це децентралізація. Чекайте на відкриття нової тролейбусної лінії вже на початку вересня. На день міста. P.S. Наступного року запустимо до Придніпровська, а якщо будуть зайві гроші, то й на 6-ту «Перемогу»,написав Філатов на свій сторінці у Facebook.

У травні 2019 року комунальне підприємство «Дніпровський електротранспорт» оголосило в системі державних закупівель «Прозорро» тендер на розробку проєктно-конструкторської документації для будівництва тролейбусної лінії до житлового масиву «Придніпровськ» від вулиці Космічної до вулиці 20-річчя Перемоги (по вул. Набережна Перемоги – Південний міст – вул. Гаванська – вул. Електрична) і в зворотному напрямку.

14 вересня 2019 року на сайті Дніпропетровської ОДА з’явилась інформація, що нові тролейбуси, які мають запустити новим маршрутом до «Придніпровська», надійдуть до кінця 2020 року.

11 листопада 2019 року в Дніпровській міській раді «Слово і Діло» повідомили, що на цей час розроблено всю проєктно-кошторисну документацію для будівництва тролейбусної лінії на ж/м «Придніпровськ» від вул. Космічної до вул. 20-річчя Перемоги. Запуск тролейбусної лінії заплановано на 2020 рік. Оскільки обіцянку не встигають виконати в означений Філатовим термін, вона отримує статус «не виконано».

Згідно з моніторингом «Слово і Діло» Борис Філатов дав 201 обіцянку, з яких 129 виконав і 45 – провалив. Решту він ще має шанс виконати.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...