App Store Google Play

Філатов провалив обіцянку запустити тролейбусну лінію до Придніпровська в 2019 році

1 Січня 11:00
Філатов провалив обіцянку запустити тролейбусну лінію до Придніпровська в 2019 році

Міський голова Дніпра Борис Філатов не виконав обіцянку запустити тролейбусну лінію до Придніпровська у 2019 році. Таку обіцянку він дав 17 серпня 2018 року, нагадує «Слово і Діло».

«Він поїхав сьогодні вночі. Перший тролейбус вбік масиву «Сокіл». Люди чекали на нього 20 років. За різної влади та всіх режимів. Але він поїхав за наших часів. І так, це децентралізація. Чекайте на відкриття нової тролейбусної лінії вже на початку вересня. На день міста. P.S. Наступного року запустимо до Придніпровська, а якщо будуть зайві гроші, то й на 6-ту «Перемогу»,написав Філатов на свій сторінці у Facebook.

У травні 2019 року комунальне підприємство «Дніпровський електротранспорт» оголосило в системі державних закупівель «Прозорро» тендер на розробку проєктно-конструкторської документації для будівництва тролейбусної лінії до житлового масиву «Придніпровськ» від вулиці Космічної до вулиці 20-річчя Перемоги (по вул. Набережна Перемоги – Південний міст – вул. Гаванська – вул. Електрична) і в зворотному напрямку.

14 вересня 2019 року на сайті Дніпропетровської ОДА з’явилась інформація, що нові тролейбуси, які мають запустити новим маршрутом до «Придніпровська», надійдуть до кінця 2020 року.

11 листопада 2019 року в Дніпровській міській раді «Слово і Діло» повідомили, що на цей час розроблено всю проєктно-кошторисну документацію для будівництва тролейбусної лінії на ж/м «Придніпровськ» від вул. Космічної до вул. 20-річчя Перемоги. Запуск тролейбусної лінії заплановано на 2020 рік. Оскільки обіцянку не встигають виконати в означений Філатовим термін, вона отримує статус «не виконано».

Згідно з моніторингом «Слово і Діло» Борис Філатов дав 201 обіцянку, з яких 129 виконав і 45 – провалив. Решту він ще має шанс виконати.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...