App Store Google Play

Філатов провалив обіцянку запустити тролейбусну лінію до Придніпровська в 2019 році

01.01.2020 11:00
Філатов провалив обіцянку запустити тролейбусну лінію до Придніпровська в 2019 році

Міський голова Дніпра Борис Філатов не виконав обіцянку запустити тролейбусну лінію до Придніпровська у 2019 році. Таку обіцянку він дав 17 серпня 2018 року, нагадує «Слово і Діло».

«Він поїхав сьогодні вночі. Перший тролейбус вбік масиву «Сокіл». Люди чекали на нього 20 років. За різної влади та всіх режимів. Але він поїхав за наших часів. І так, це децентралізація. Чекайте на відкриття нової тролейбусної лінії вже на початку вересня. На день міста. P.S. Наступного року запустимо до Придніпровська, а якщо будуть зайві гроші, то й на 6-ту «Перемогу»,написав Філатов на свій сторінці у Facebook.

У травні 2019 року комунальне підприємство «Дніпровський електротранспорт» оголосило в системі державних закупівель «Прозорро» тендер на розробку проєктно-конструкторської документації для будівництва тролейбусної лінії до житлового масиву «Придніпровськ» від вулиці Космічної до вулиці 20-річчя Перемоги (по вул. Набережна Перемоги – Південний міст – вул. Гаванська – вул. Електрична) і в зворотному напрямку.

14 вересня 2019 року на сайті Дніпропетровської ОДА з’явилась інформація, що нові тролейбуси, які мають запустити новим маршрутом до «Придніпровська», надійдуть до кінця 2020 року.

11 листопада 2019 року в Дніпровській міській раді «Слово і Діло» повідомили, що на цей час розроблено всю проєктно-кошторисну документацію для будівництва тролейбусної лінії на ж/м «Придніпровськ» від вул. Космічної до вул. 20-річчя Перемоги. Запуск тролейбусної лінії заплановано на 2020 рік. Оскільки обіцянку не встигають виконати в означений Філатовим термін, вона отримує статус «не виконано».

Згідно з моніторингом «Слово і Діло» Борис Філатов дав 201 обіцянку, з яких 129 виконав і 45 – провалив. Решту він ще має шанс виконати.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...