App Store Google Play

lifecell запустив в тестовому режимі 3G/4G зв’язок в Дніпровському метрополітені

29.12.2019 08:00
lifecell запустив в тестовому режимі 3G/4G зв’язок в Дніпровському метрополітені

Мобільний оператор lifecell запустив швидкісний мобільний інтернет в Дніпровському метро у тестовому режимі. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу мобільного оператора.

Зазначається, що оператор забезпечив своїм абонентам доступ до 3G/4G інтернету на станціях «Вокзальна», «Метробудівників» та на перегоні між ними. В планах lifecell - покрити високошвидкісним мобільним інтернетом весь Дніпровський метрополітен.

Абоненти lifecell в Дніпрі активно користуються послугами мобільного інтернету. Про це свідчить високий рівень споживання трафіку в мережі оператора - cередній об’єм на одного дата-абонента складає 9,7 ГБ на місяць, а доля активних користувачів мобильного інтернету серед абонентів lifecell у Дніпрі складає 72%.

Відтепер зв'язок третього і четвертого поколінь працює в тестовому режимі в Дніпровській підземці на станціях «Вокзальна» та «Метробудівників», а також в тунелі при пересуванні між станціями. Наступною станцією, на якій lifecell планує забезпечити 3G/4G зв’язок, стане станція «Металургів».

Кожного дня послугами Дніпровського метрополітену користується більше 26 тисяч дніпрян та гостей міста. Мобільний інтернет дозволить пасажирам слухати музику та дивитись відео онлайн, користуватись месенджерами, передавати дані та переглядати сайти в мережі інтернет під час поїздки.

Очікується, що швидкість мобільного інтернету в метро становитиме до 70 Мбіт/сек.

Напередодні новорічних свят lifecell також розширив ємність мережі на площі Героїв Майдану та інших популярних локаціях для масових святкувань, де буде задіяно мобільні базові станції для гарантованого доступу абонентів до голосових та дата-сервісів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...