App Store Google Play

Новорічний подарунок дніпрянам від міськради: подорожчання проїзду одразу в усьому транспорті

28.12.2019 17:00
Новорічний подарунок дніпрянам від міськради: подорожчання проїзду одразу в усьому транспорті

З 3 січня в Дніпрі одночасно подорожчають як послуги електротранспорту - на 50% з нинішніх 4 гривень до 6, - так і послуги приватних автоперевізників - на 14% з нинішніх 7 гривень до 8. Відповідні рішення виконком Дніпровської міськради ухвалив, як з'ясувалося, ще в середині грудня.

Втім, афішувати непопулярне рішення й брати за нього відповідальність керівники міської ради не стали. І якщо про подорожчання електротранспорту мешканці дізналися з оголошення в самих тролейбусах і трамваях, то про подорожчання маршруток повідомив у соціальній мережі завідувач сектором контролю та моніторингу договірних зобов'язань департаменту транспорту і транспортної інфраструктури Дніпровського міськради Іван Васючков.

"З 3 січня 2020 року на більшості міських автобусних маршрутах вартість проїзду збільшиться на 1 гривню. Останнній перегляд тарифу на міські автоперевезення в Дніпрі був у лютому 2018 року. З тих пір збільшилась вартість майже всіх складових тарифу: заробітна платня, вартість запчастин, вартість технічного і щоденного обслуговування, тощо. Водночас, падіння вартості пального не компенсує збільшених витрат транспортників, оскільки частка пального в собівартості не перевищує 30-50%", - написав Васючков 28 грудня.

За словами колишнього активіста, який ще нещодавно боровся за якість перевезень і проти необгрунтованих тарифів, підвищення не стосується маршрутів 11, 85, 77, 90, 108, 141, 177. Чи є ці маршрути і так окупні, чи може не "заслужили" підвищення, Іван Васючков не уточнив.

Головним аргументом, яким мотивується тариф, є поширення на значній кількості маршрутів імпортних автобусів великої місткості (MAN, Solaris, MB Intour, Volvo) та витіснення таким чином з ринку маршруток типу "спринтер". Власники автопідприємств, за словами чиновника міськради, сильно вклалися в закупівлю таких машин. Відтак підвищення тарифу - це своєрідна інвестиція мешканців у заміну малих маршрутних таксі на великі й повільні автобуси.

Нагадаємо, це вже не перша спроба дніпровських транспортних чиновників збільшити вартість проїзду. У липні міська влада вже намагалася підняти ціна на проїзд в електротранспорті до 6 грн. Тоді це рішення було скасовано у содовому порядку за позовом громадських організацій.

Перша сторінка рішення

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...