App Store Google Play

У новому році в Дніпрі відкриється оновлений ТРЦ «Дафі»

26.12.2019 11:00
У новому році в Дніпрі відкриється оновлений ТРЦ «Дафі»

Під час різдвяних канікул в оновленому приміщенні ТРЦ на Зоряному бульварі для відвідувачів відкриють оновлений фудхол і святкові селфі-зони. Про це повідомляє Дніпроград

«Ми намагаємося випереджати час і переносити в Україну найкраще, що є в Європі. У тому числі, устрій торгово-розважального центру», — говорить директорка з маркетингу Всеукраїнської мережі ТРЦ «Дафі» Наталія Борисова.

Реновація, що тривала п'ять років, завершується, і в центрі готуються до нової, рекордної кількості відвідувачів. З огляду на всі нововведення та покращення: нові фасад і оздоблення, унікальне зовнішнє освітлення, збільшений на 20% фудхол, 2 000 кв м додаткового простору під нові магазини одягу та взуття.

 

Новорічні селфі-зони перед входом до торгівельно-розважального центру та на другому поверсі - розробка польскої компанії  IPB Decoration. Подібні селфі-зони напередодні різдвяних свят у цьому році польські фахівці встановили в торгівельних центрах Варшави й Парижа.


«Ми хочемо, щоби ТРЦ «Дафі» в Дніпрі та в Харкові не поступалися своїм «колегам» у Європі. Тому наші торгові галереї будуть прикрашати унікальні декорації, — розповідає Наталія Борисова. — Ці ялинки з тунелями, всередині яких усе схоже на казку, — ноу-хау варшавських декораторів. Можливість зробити вдале фото для інстаграма — наш сюрприз для дніпрян і харків'ян».

Крім того, відвідувачів чекають на оновленому фудкорті — його формат тепер змінився на «фудхол», а площа збільшиться на 20%. Це дозволить не лише розширити кількість репрезентованих ресторанів, а й їхнє якісне наповнення. Незабаром відкриються два нових ресторани мереж «ЯпонаХата» (японська кухня) та Confetti (страви з м'яса та риби, пасти й салати, а також різноманітні десерти).

«У новому фудхолі ми зможемо розставити власні фірмові столи, представити новий асортимент», — пояснює директор з маркетингу мережі ресторанів «ЯпонаХата» Володимир Петриченко. Він вважає, що аудиторія ТРЦ «Дафі» дуже чуйна, поціновує комфорт і якісне обслуговування — те, що можна запропонувати на новому фудхолі.

«У таких просторах, як ТРЦ, поєднуються в одному місці шопінг, розваги, дитячі зони, кінотеатр, ресторани. І самі орендарі стають генераторами трафіку один для одного, — розповідає директорка з маркетингу мережі ресторанів Confetti Алла Залітко та уточнює, що ресторани на фудхолі не конкурують, а доповнюють один одного. — Разом з іншими операторами фудхола ми можемо задовольняти найрізноманітніші запити гостей в їжі та атмосфері».

Проте відвідувачам центру потрібна не лише готова їжа, а й продукти для новорічного столу. У ТРЦ «Дафі» впевнені, що найкращий вибір презентує один із ключових партнерів компанії — гіпермаркет мережі «Ашан»: ексклюзивні французькі вина, сири, інші делікатеси на його полиці доставляють із Франції, тому вибір покупця в Україні такий самий, як у Парижі або Ліоні. 

У компанії «Дафі» впевнені, що після реновації ТРЦ на Зоряному бульварі стане альтернативою центру міста в шопінгу, відпочинку та розвагах. «Ми вже змінили інфраструктуру району, він став центром тяжіння. У нас є розваги для дітей, ексклюзивний кіноформат IMAX у «Мультиплексі», новітні технології обслуговування флагманських у своїх галузях магазинів «Алло», «Comfy», «Ашан». Компанія «Дафі» прагне зростати не лише завдяки збільшенням площі, а й використовуючи новітні технології, сучасні технічні та маркетингові рішення. Ну і, звісно, святкове оформлення, як ззовні, так і всередині, вражає, кожна вітрина як казка — відчувається свято та наближення різдвяного дива» - наголошують в компанії.

Нагадаємо, що в 2018 році в ТРЦ "Дафі" була проведена заміна фасаду

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...